Великий інтерес до планів пана Балларда зумовлений і тим, що в минулому він – морський офіцер, і вже знайшов багато затонулих давньогрецьких і понтійських суден. Пошуки ковчега фіксуватимуть на плівку, а згодом використають для документального фільму.
Роботи вестимуться у районі гори Арарат. За переказами ще в дохристиянські часи тут виникла легенда про корабель, котрий начебто лежить на вершині гори. Мандруючи з караванами в Персію і проїжджаючи Анатолійське плоскогір’я, торговці нахвалялися, що бачили на Арараті щось схоже на корабель. Але охочих видертися на круті скелі, щоб пересвідчитися у правдивості легенди, не було. Та боялися тамтешні мешканці не смерті, - вони не хотіли розгнівити Бога, принаймні так писав францисканський чернець Одері у доповіді Папі в Авіньйон 1316 року.
Перше сходження здійснив у 1829 році німецький дослідник, професор Дерптського університету Фрідріх Паррот. А офіційну заяву про те, що Ноїв ковчег є, зробив у 1893 році архідиякон несторіанської церкви Нуррі. Він описав гігантський корабель на краю замерзлого гірського озера. Коли воно трошки розмерзається, тоді можна побачити незначну частину біблейської споруди, а решта корпусу залишається під кригою.
Загалом дослідники ХІХ століття вирішили, що судно поступово сповзло з гори і розбилося, уламки могли вмерзнути в один із льодовиків.
Улітку 1916 року 150 учасників російської експедиції знайшли на Арараті корабель, виміряли його і взяли проби дерева та смоли. Під час революції звіти загубилися.
Наприкінці сорокових років американські літаки зафіксували на схилі гори об’єкт, схожий на човен. Його сфотографували в 1987 році турецькі ПС.
Нині є й інші світлини “об’єкта-х”, що за 30 кілометрів від Арарату в горах Акіаіла. Його знайшли у 1960-х і подейкують, що він теж нагадує ковчег. (Хрещатик)
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Роберт Баллард і ковчег Ноя
Світ:
03072302a.jpg
Роботи вестимуться у районі гори Арарат. За переказами ще в дохристиянські часи тут виникла легенда про корабель, котрий начебто лежить на вершині гори. Мандруючи з караванами в Персію і проїжджаючи Анатолійське плоскогір’я, торговці нахвалялися, що бачили на Арараті щось схоже на корабель. Але охочих видертися на круті скелі, щоб пересвідчитися у правдивості легенди, не було. Та боялися тамтешні мешканці не смерті, - вони не хотіли розгнівити Бога, принаймні так писав францисканський чернець Одері у доповіді Папі в Авіньйон 1316 року.
Перше сходження здійснив у 1829 році німецький дослідник, професор Дерптського університету Фрідріх Паррот. А офіційну заяву про те, що Ноїв ковчег є, зробив у 1893 році архідиякон несторіанської церкви Нуррі. Він описав гігантський корабель на краю замерзлого гірського озера. Коли воно трошки розмерзається, тоді можна побачити незначну частину біблейської споруди, а решта корпусу залишається під кригою.
Загалом дослідники ХІХ століття вирішили, що судно поступово сповзло з гори і розбилося, уламки могли вмерзнути в один із льодовиків.
Улітку 1916 року 150 учасників російської експедиції знайшли на Арараті корабель, виміряли його і взяли проби дерева та смоли. Під час революції звіти загубилися.
Наприкінці сорокових років американські літаки зафіксували на схилі гори об’єкт, схожий на човен. Його сфотографували в 1987 році турецькі ПС.
Нині є й інші світлини “об’єкта-х”, що за 30 кілометрів від Арарату в горах Акіаіла. Його знайшли у 1960-х і подейкують, що він теж нагадує ковчег. (Хрещатик)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)