Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Російський тупик

Половина громадян Російської федерації вважає, що республіка у своєму розвитку зайшла в тупик.
Ці дані отримані в результаті соціологічного опитування, проведеного дослідницькою компанією ROMIR Monitoring. 1500 респондентам більш ніж в 100 містах та населених пунктах було задане питання: „Як Ви вважаєте, справи в нашій країні рухаються в правильному напрямі, чи події ведуть нас „не туди”, в тупик?”.

49% опитаних сказали, що події ведуть їх в тупик, і лише 38% зазначили, що республіка рухається в правильному напрямі. Ще 13% учасників опитування мали проблеми з відповіддю.

Най песимістично налаштовані мешканці Уральського і Центрального федеральних округів – відповідно 54 і 52% опитаних в цих регіонах вважають розвиток РФ тупиковим.
Розподіл відповідей в залежності від віку респондентів виглядає наступним чином: 46-47% опитаних віком 18-34 років вважають, що справи йдуть у правильному напрямі, а 53% респондентів від 45 і більше думають навпаки, віддаючи перевагу тупику. За матеріалом Lenta.ru


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи