Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Сергій Квіт обраний президентом Києво-Могилянської академії

Світ:

Загальноакадемічна конференція Національного університету "Києво-Могилянська академія" обрала собі нового керівника. В'ячеслава Брюховецького на цій посаді з першого вересня цього року замінить Сергій Квіт, керівник кафедри журналістики НаУКМА.
Брюховецький є одним із засновників університету і незмінно очолював його з 1992 року. З 1997 року посада президента НаУКМА стала виборною. Її можна було обіймати протягом п'ятьох років не більше як дві каденції.

Президента НаУКМА обирали шляхом таємного голосування. Результати голосування:

- Квіт Сергій Миронович - 219 голосів (51,7% від загальної кількості обраних делегатів на конференцію),
- Моренець Володимир Пилипович - 139 голосів (32,8%),
- не підтримали жодного кандидата – 19 голосів (4,5%),
- недійсних бюлетенів – 1.

16 сесія Академічної конференції рекомендувала Кабінету Міністрів України укласти контракт на посаду президента НаУКМА з Квітом Сергієм Мироновичем.

Інавґурація нового президента Національного університету "Києво-Могилянська академія" відбудеться на Церемонії посвяти в спудеї НаУКМА 31 серпня 2007 року.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи