Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Севастопольці вшанували пам’ять Шевченка автопробігом

Автопробіг "З Шевченком у серці", присвячений 195-річчю від дня народження Великого Кобзаря, відбувся 15 березня в Севастополі.
Не зважаючи на те, що кілька місцевих активістів Компартії намагалися перешкодити і навіть зупинити захід, автоколона у складі 30 машин із державними прапорами стартувала з проспекту генерала Острякова, і зробивши коло центральним міським кільцем, вирушила на проспект Жовтневої революції, до пам’ятника Тарасу Шевченку. По дорозі назад автопробіг пройшов ще кількома головними вулицями. За словами організатора автопробігу Дмитра Білоцерківця, його учасники приємно здивувалися, що багато мешканців дружно вітали автоколону. Причому, серед учасників були представники різних політичних сил, в основному, активісти їх молодіжних організацій. Активну участь в автопробігу взяла також міська громадська організація "Спілка офіцерів України".
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи