Що за країна, коли нема героя
Той, хто стає зазвичай за людей горою
Усілякі бетмени, люди-павуки
А ще хробаки та диво-пацюки
Дон-ділі-дон-ділі-ділі-дон-дон
Навколо мене ворогів легіон
Я білий ангел на їх тлі
Хулігани-наркомани-басурмани злі
Страх!!! Але на всіх є свій жах
З неба злітає він, іде по головах
Чорний плащ, під ним – біле кімоно
Як у кіно! Все - як у кіно!!!
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Пісню заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - Іво Бобул
ІІ
Крок за кроком, step by step
Тупо я читаю реп
Камон-ЙО, маза-фаза, щіт
Гадом буду – буде хіт
В нас все добре – а як там в вас?
В нас за борги вчора перекрили газ
А ми зіграли до-ре-мі-до-ре-до
Та покликали героя до себе
Вдів він жупан чорний, шаровари сині
Сів на кобилу, а приїхав на машині
До репертуару взяв цей трек
Та додав ще - I’ll Be Back
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Пісню заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - Іво Бобул
ІІІ
А що ж це за чувак взагалі? Леонід Буряк? Ні!
Павло Зібров? Ні! Сергій Ребров? Ні!
Кіркоров Пилип? Ні! Лікар Ойболить? Ні!
Еля-ля-ля Кравчук? Ні! Льоня Каденюк? Ні!
Ні, це той! Ні, це не цей!
Це людина-панацея
Не тітка Сарра, не дядько Сем
Це супер-Кролик-Сєня-мен
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Пісню заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - (ну, самі знаєте хто)
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Що за країна, коли нема героя (співаємо хором!)
Світ:
09080901e.jpg
Завантажуємо і співаємо разом:
ТНМК. «Іво Бобул» (аудіо, mp3, 4.3 Мб)
Ось слова агітаційної пісні:
Що за країна, коли нема героя
Той, хто стає зазвичай за людей горою
Усілякі бетмени, люди-павуки
А ще хробаки та диво-пацюки
Дон-ділі-дон-ділі-ділі-дон-дон
Навколо мене ворогів легіон
Я білий ангел на їх тлі
Хулігани-наркомани-басурмани злі
Страх!!! Але на всіх є свій жах
З неба злітає він, іде по головах
Чорний плащ, під ним – біле кімоно
Як у кіно! Все - як у кіно!!!
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Пісню заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - Іво Бобул
ІІ
Крок за кроком, step by step
Тупо я читаю реп
Камон-ЙО, маза-фаза, щіт
Гадом буду – буде хіт
В нас все добре – а як там в вас?
В нас за борги вчора перекрили газ
А ми зіграли до-ре-мі-до-ре-до
Та покликали героя до себе
Вдів він жупан чорний, шаровари сині
Сів на кобилу, а приїхав на машині
До репертуару взяв цей трек
Та додав ще - I’ll Be Back
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Пісню заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - Іво Бобул
ІІІ
А що ж це за чувак взагалі? Леонід Буряк? Ні!
Павло Зібров? Ні! Сергій Ребров? Ні!
Кіркоров Пилип? Ні! Лікар Ойболить? Ні!
Еля-ля-ля Кравчук? Ні! Льоня Каденюк? Ні!
Ні, це той! Ні, це не цей!
Це людина-панацея
Не тітка Сарра, не дядько Сем
Це супер-Кролик-Сєня-мен
Крила одягає - Іво Бобул
Всім допомагає - Іво Бобул
Пісню заспіває - Іво Бобул
Добре, що у нас є - (ну, самі знаєте хто)
Джерело: http://goodsongs.com.ua/
В тему:
Ратушняк: "Кримінальний елемент єврей Яценюк вирішив, що це вибори в сільську раду десь в Ізраїлі" (ВІДЕО)
Кролики проти хунти (ФОТО)
Бігборди з «Онанієм» з’явилися у Кіровограді (ФОТО)
На Яценюка працює політтехнолог Обами, або новий єврейський проект
Діти Кучми тепер косять під Обаму
У Шустера вияснили справжню національність Яценюка
Проект Яценюк: "Україна не для українців по національності"
Яценюк, сало і бджоли
Антиантиантиантисемітизм
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)