В білоруській психіатрії спостерігаються нові тенденції. Тепер пацієнти мінських психіатрів переважно вважають себе впливовими банкірами, священниками, працівниками спецслужб та "новыми русскими".
Про це Інтерфаксу повідомили у міністерстві охорони здоров’я Білорусі. Зміни в маніакальних пристрастях у Мінздраві пояснюють зміщенням суспільних і соціальних пріоритетів в сучасному суспільстві. “Якщо раніше пацієнти психіатрів уявляли себе наполеонами, леніними, сталінами, то в останнє десятиліття політики втратили у них шану, і хворі на психічні розлади звернулися до соціальної та езотеричної сфери”, - наголошують у Міністерстві.
“Шизофреники занурились у релігію та космос”, - кажуть психіатри. За їхніми даними, останнім часом почастішали випадки, коли “невдалі екстрасенси та цілителі починають вважати себе прибульцями з космосу та духовними лідерами різноманітних релігійних течій та залучають до них молодь”.
“Безумовно, ці люди перебувають під пильною увагою психіатрів та правоохоронних органів”, - сказали фахівці, зауваживши, що певний відсоток таких хворих додає головного болю правоохоронним органам.
Як приклад медики навели випадок, коли потенційний пацієнт психіатра торік допоміг зловмисникам угнати у Мінську більше 30 машин. “Свою кримінальну діяльність він мотивував тим, що у нього в голові знаходиться комп’ютер, за допомогою якого він вимикав сигналізації на машинах”, - сказали психіатри.
Медики наголошують, що останніми роками у Мінську збільшилася кількість так званих “психіатричних розладів старців”. “У осіб похилого віку гіпертрофовані форми приймає жадібність, підозра, острах того, що рідні прагнуть відправити їх до інших світів”, - повідомили медики.
“Спектр соціофобій у хворих коливається у залежності від звинувачень сусіда в тому, що його новий паркан став причиною неврожаю на дачі, до страху перед мафією”, - кажуть медики. Так, за їхніми словами, “у Мінську проживає людина, котра регулярно атакує один з центральних банків, вимагаючи зняти зі свого рахунку багатомільйонну суму доларів”.
Щорічно у Мінську психіатри роблять більше 1500 термінових виїздів до хворих з особливостями психіки. Загалом у білоруській столиці більше 10 000 людей потребують активного спостереження психіатрів та близько 28 000 регулярно отримують консультації фахівців.
Разом з тим в Мінздраві повідомили, що Мінськ обіймає останнє місце в республіці за кількістю самогубств. Щорічно у білоруській столиці відбувається 18 суїцидів на 100 000 населення, а загалом по республіці – 36 випадків на 100 000. Загальноєвропейський рівень суїцидів дорівнює 17-18 випадків на 100 000, повідомили у Мінздраві. (NEWSru.com)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Шизофренія. Зроблено в республіці Білорусь
Світ:
“Шизофреники занурились у релігію та космос”, - кажуть психіатри. За їхніми даними, останнім часом почастішали випадки, коли “невдалі екстрасенси та цілителі починають вважати себе прибульцями з космосу та духовними лідерами різноманітних релігійних течій та залучають до них молодь”.
“Безумовно, ці люди перебувають під пильною увагою психіатрів та правоохоронних органів”, - сказали фахівці, зауваживши, що певний відсоток таких хворих додає головного болю правоохоронним органам.
Як приклад медики навели випадок, коли потенційний пацієнт психіатра торік допоміг зловмисникам угнати у Мінську більше 30 машин. “Свою кримінальну діяльність він мотивував тим, що у нього в голові знаходиться комп’ютер, за допомогою якого він вимикав сигналізації на машинах”, - сказали психіатри.
Медики наголошують, що останніми роками у Мінську збільшилася кількість так званих “психіатричних розладів старців”. “У осіб похилого віку гіпертрофовані форми приймає жадібність, підозра, острах того, що рідні прагнуть відправити їх до інших світів”, - повідомили медики.
“Спектр соціофобій у хворих коливається у залежності від звинувачень сусіда в тому, що його новий паркан став причиною неврожаю на дачі, до страху перед мафією”, - кажуть медики. Так, за їхніми словами, “у Мінську проживає людина, котра регулярно атакує один з центральних банків, вимагаючи зняти зі свого рахунку багатомільйонну суму доларів”.
Щорічно у Мінську психіатри роблять більше 1500 термінових виїздів до хворих з особливостями психіки. Загалом у білоруській столиці більше 10 000 людей потребують активного спостереження психіатрів та близько 28 000 регулярно отримують консультації фахівців.
Разом з тим в Мінздраві повідомили, що Мінськ обіймає останнє місце в республіці за кількістю самогубств. Щорічно у білоруській столиці відбувається 18 суїцидів на 100 000 населення, а загалом по республіці – 36 випадків на 100 000. Загальноєвропейський рівень суїцидів дорівнює 17-18 випадків на 100 000, повідомили у Мінздраві. (NEWSru.com)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)