Люди, які змушені дуже мало спати, почуватимуться значно краще, якщо лягатимуть на світанку, стверджують співробітники Медичного центру Стенфордського університету
Дослідники намагалися відповісти на болюче для багатьох запитання: “Якщо у людини є мало часу для сну, то коли найкраще використати цю природну насолоду?” У дослідах взяло участь 8 чоловіків у віці 18-25 років, яким спочатку давали поспати два дні по 8,5 годин, а потім сім днів змушували спати по 4 години. Перша група людей спала з 10.30 до 02.30 ночі, а друга — з 2.15 до 6.15 ранку. Поведінку піддослідних вчені оцінювали за допомогою цілої серії тестів, зокрема автосимулятора, тестів на пам’ять і навіть аналіз крові.
Виявилося, що члени другої групи проявили себе краще в тестах, у них була вища ефективність сну — швидше засинали, більше часу бачили сновидіння; іншими словами — менше страждали від безсоння.
Також вдалося помітити, що в період скорочення часу для сну, миттєво знижується виробництво гормону лептину, а це супроводжується збільшенням апетиту й потенційно загрожує ожирінням.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Сонний годинник або коли краще лягати спати?
Світ:
Виявилося, що члени другої групи проявили себе краще в тестах, у них була вища ефективність сну — швидше засинали, більше часу бачили сновидіння; іншими словами — менше страждали від безсоння.
Також вдалося помітити, що в період скорочення часу для сну, миттєво знижується виробництво гормону лептину, а це супроводжується збільшенням апетиту й потенційно загрожує ожирінням.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)