Компанія "Sony Ericsson" оголосила, що у 2005 році буде інтегрувати високоякісні цифрові музичні плеєри під всесвітньо відомим брендом Walkman до мобільних телефонів.
"Sony Ericsson" обіцяє, що її "музичні телефони" поєднуватимуть у собі широкий спектр функцій: простого у використанні програмного забезпечення для копіювання музики на пристрій, можливість збереження великих обсягів інформації, тривалий час роботи батареї, якісні навушники і прогресивний дизайн.
Телефони-плеєри збережуть і свої первинні функції: голосовий зв’язок, обмін мультимедійними і текстовими повідомленнями, вихід до Мережі.
"Sony Ericsson" вважає, що це перерозподілить ринок цифрової музики і покращить дохід операторів. Нові апарати компанії будуть підтримувати завантаження музики. Планується, що цю послугу забезпечить "Sony Group".
Лінія телефонів "Sony Ericsson" з інтегрованим плеєром Walkman буде підтримувати найбільш популярні цифрові музичні формати і послуги, кажуть у компанії. Разом з тим, "Sony Ericsson" наголошує на підтримці відкритих стандартів. Компанія оголосила про співробітництво із сервісом із завантаження музики Connect компанії "Sony", яка дозволяє купувати цифрову музику в режимі он-лайн.
Сервіс Connect сьогодні пропонує користувачам більше 800 000 музичних треків від найбільших лейблів і незалежних виконавців. Ця послуга сьогодні поки що доступна в США, Великобританії, Франції, Німеччині та Нідерландах.
"Walkman показав нам, що люди будь-якого покоління люблять слухати музику під час руху, і ми впевнені, що мобільний телефон є ідеальним пристроєм для просування світу цифрової музики до більш широкої аудиторії", - сказав Майлс Флінт, президент компанії "Sony Ericsson". "З часу створення "Sony" продала у світі більше 340 мільйонів одиниць музичних пристроїв під брендом Walkman, що ілюструє масову привабливість мобільної музики. "Sony Ericsson" щаслива вписати новий розділ в історію Walkman", - додає він.
Перші музичні телефони Sony Ericsson з брендом Walkman буде представлено в березні цього року. Крім цього буде дозволено користувачам скопіювати колекцію компакт-дисків на свої телефони за допомогою ПК, обіцяють у компанії і додають, що майбутні продукти зможуть програвати захищені від копіювання музичні файли, які куплено і завантажено з Інтернету за допомогою ПК або безпосередньо на телефон.
За матеріалами прес-релізу "Sony Ericsson".
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
"Sony Ericsson" обладнає нові мобільні телефони повноцінним музичним плеєром
Світ:
Телефони-плеєри збережуть і свої первинні функції: голосовий зв’язок, обмін мультимедійними і текстовими повідомленнями, вихід до Мережі.
"Sony Ericsson" вважає, що це перерозподілить ринок цифрової музики і покращить дохід операторів. Нові апарати компанії будуть підтримувати завантаження музики. Планується, що цю послугу забезпечить "Sony Group".
Лінія телефонів "Sony Ericsson" з інтегрованим плеєром Walkman буде підтримувати найбільш популярні цифрові музичні формати і послуги, кажуть у компанії. Разом з тим, "Sony Ericsson" наголошує на підтримці відкритих стандартів. Компанія оголосила про співробітництво із сервісом із завантаження музики Connect компанії "Sony", яка дозволяє купувати цифрову музику в режимі он-лайн.
Сервіс Connect сьогодні пропонує користувачам більше 800 000 музичних треків від найбільших лейблів і незалежних виконавців. Ця послуга сьогодні поки що доступна в США, Великобританії, Франції, Німеччині та Нідерландах.
"Walkman показав нам, що люди будь-якого покоління люблять слухати музику під час руху, і ми впевнені, що мобільний телефон є ідеальним пристроєм для просування світу цифрової музики до більш широкої аудиторії", - сказав Майлс Флінт, президент компанії "Sony Ericsson". "З часу створення "Sony" продала у світі більше 340 мільйонів одиниць музичних пристроїв під брендом Walkman, що ілюструє масову привабливість мобільної музики. "Sony Ericsson" щаслива вписати новий розділ в історію Walkman", - додає він.
Перші музичні телефони Sony Ericsson з брендом Walkman буде представлено в березні цього року. Крім цього буде дозволено користувачам скопіювати колекцію компакт-дисків на свої телефони за допомогою ПК, обіцяють у компанії і додають, що майбутні продукти зможуть програвати захищені від копіювання музичні файли, які куплено і завантажено з Інтернету за допомогою ПК або безпосередньо на телефон.
За матеріалами прес-релізу "Sony Ericsson".
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)