Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Sony Ericsson" обладнає нові мобільні телефони повноцінним музичним плеєром

Компанія "Sony Ericsson" оголосила, що у 2005 році буде інтегрувати високоякісні цифрові музичні плеєри під всесвітньо відомим брендом Walkman до мобільних телефонів.
"Sony Ericsson" обіцяє, що її "музичні телефони" поєднуватимуть у собі широкий спектр функцій: простого у використанні програмного забезпечення для копіювання музики на пристрій, можливість збереження великих обсягів інформації, тривалий час роботи батареї, якісні навушники і прогресивний дизайн.

Телефони-плеєри збережуть і свої первинні функції: голосовий зв’язок, обмін мультимедійними і текстовими повідомленнями, вихід до Мережі.

"Sony Ericsson" вважає, що це перерозподілить ринок цифрової музики і покращить дохід операторів. Нові апарати компанії будуть підтримувати завантаження музики. Планується, що цю послугу забезпечить "Sony Group".

Лінія телефонів "Sony Ericsson" з інтегрованим плеєром Walkman буде підтримувати найбільш популярні цифрові музичні формати і послуги, кажуть у компанії. Разом з тим, "Sony Ericsson" наголошує на підтримці відкритих стандартів. Компанія оголосила про співробітництво із сервісом із завантаження музики Connect компанії "Sony", яка дозволяє купувати цифрову музику в режимі он-лайн.

Сервіс Connect сьогодні пропонує користувачам більше 800 000 музичних треків від найбільших лейблів і незалежних виконавців. Ця послуга сьогодні поки що доступна в США, Великобританії, Франції, Німеччині та Нідерландах.

"Walkman показав нам, що люди будь-якого покоління люблять слухати музику під час руху, і ми впевнені, що мобільний телефон є ідеальним пристроєм для просування світу цифрової музики до більш широкої аудиторії", - сказав Майлс Флінт, президент компанії "Sony Ericsson". "З часу створення "Sony" продала у світі більше 340 мільйонів одиниць музичних пристроїв під брендом Walkman, що ілюструє масову привабливість мобільної музики. "Sony Ericsson" щаслива вписати новий розділ в історію Walkman", - додає він.

Перші музичні телефони Sony Ericsson з брендом Walkman буде представлено в березні цього року. Крім цього буде дозволено користувачам скопіювати колекцію компакт-дисків на свої телефони за допомогою ПК, обіцяють у компанії і додають, що майбутні продукти зможуть програвати захищені від копіювання музичні файли, які куплено і завантажено з Інтернету за допомогою ПК або безпосередньо на телефон.

За матеріалами прес-релізу "Sony Ericsson".

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи