Виступаючи перед мітингуючими, вчора на площі Незалежності у Сумах перед будинком облдержадміністрації керівник підрозділу по роботі з органами влади, уповноважений представник ООН у Росії та країнах СНД Олександр Данута, заявив, що “ситуація у Сумах сколихнула весь світ”.
На переконання О.Данути, “є всі підстави для того, щоб сумські події були розглянуті у міжнародному суді в Гаазі”.
Мітинг проводився на підтримку акції студентів, які виступили проти об’єднання трьох місцевих вузів.
Під час мітингу, в якому взяли участь понад півтисячі осіб, його учасники скандували “Щербань – геть!”, а наприкінці акції поклали під двері облдержадміністрації жалобний вінок зі стрічкою, на якій написано: “Від викладачів, студентів, батьків і городян”. Крім того, учасники мітингу закликали мешканців міста зібрати гроші для від’їзду голови Сумської обласної державної адміністрації Володимира Щербаня за межі області.
Нагадаємо, що з 28 червня студенти, протестуючи проти об’єднання трьох сумських вузів в один, організували наметове містечко. 1 серпня, коли студенти мали намір відправитися пішим походом на Київ і оголосити про початок Всеукраїнської студентської акції непокори, наметове містечко було знесене, деякі студенти заарештовані. 2 серпня організатори акції заявили, що студенти дійдуть до Києва.
6 серпня близько 8.00 на кордоні Полтавської і Сумської областей міліція затримала студентів, що йдуть до Києва. При цьому, за словами свідків події, застосовувалася фізична сила. Студенти знаходились в райвідділах міліції міст Ромни та Недригайлів. Роменський суд звільнив затриманих студентів, присудивши їм по одній добі адмінарешту.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Справа сумських студентів дійде до міжнародного суду?
Світ:
04080802s.jpg
Мітинг проводився на підтримку акції студентів, які виступили проти об’єднання трьох місцевих вузів.
Під час мітингу, в якому взяли участь понад півтисячі осіб, його учасники скандували “Щербань – геть!”, а наприкінці акції поклали під двері облдержадміністрації жалобний вінок зі стрічкою, на якій написано: “Від викладачів, студентів, батьків і городян”. Крім того, учасники мітингу закликали мешканців міста зібрати гроші для від’їзду голови Сумської обласної державної адміністрації Володимира Щербаня за межі області.
Нагадаємо, що з 28 червня студенти, протестуючи проти об’єднання трьох сумських вузів в один, організували наметове містечко. 1 серпня, коли студенти мали намір відправитися пішим походом на Київ і оголосити про початок Всеукраїнської студентської акції непокори, наметове містечко було знесене, деякі студенти заарештовані. 2 серпня організатори акції заявили, що студенти дійдуть до Києва.
6 серпня близько 8.00 на кордоні Полтавської і Сумської областей міліція затримала студентів, що йдуть до Києва. При цьому, за словами свідків події, застосовувалася фізична сила. Студенти знаходились в райвідділах міліції міст Ромни та Недригайлів. Роменський суд звільнив затриманих студентів, присудивши їм по одній добі адмінарешту.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)