В четвер до Сум приїхала комісія МВС, яка збирала факти правопорушень з боку міліціонерів. З допомогою київських слідчих учасники руху спротиву, які на той час були в Сумах, написали більше 10 заяв на правопорушення. Інші будуть написані, коли люди повернуться з походу.
Також батьки абітурієнтів, які платили гроші в “благодійний” фонд Олександра Царенко написали 10 заяв на повернення своїх грошей з описом ситуації, в якій вони опинились. 10 сімей, які віддали від 800 до 3000 гривень в благодійний фонд, співзасновники якого – ректор, проректор з організаційно-виховної роботи університету, в який вступає їх дитина, та помічник того ж ректора-народного депутата в такий короткий термін – нічого собі благодійність!!!
Ми очікуємо від влади об’єктивного розслідування, бо це - час розплати. Злочинці повинні відповідати перед законом!
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Суми: імітація розслідування з боку МВС?
Світ:
Ми очікуємо від влади об’єктивного розслідування, бо це - час розплати. Злочинці повинні відповідати перед законом!
----------------------------------------------------
В тему:
Студенти з Сум йдуть до Міносвіти в гості
Україно! Твоїх дочок та синів б’ють!
Чорна п’ятниця
Справа сумських студентів дійде до міжнародного суду?
Продовжуються акції протесту проти міліцейського беззаконня на Сумщині
Вітаємо студентів з першою перемогою!
Окупаційна жандармерія полює на українців
Відпочинок у зоні: Автобусам більше двох не збиратися!
Жнива Господні починаються в 2004 році
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)