Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Символіка Вишньої Борії

Інтернет-крамниця «Рідна мода»® поширює нашивки з символікою Вишньої Борії. Зокрема, ви можете придбати нашивку «Галар» (Козак Мамай на драконі), а також «Сонцебіг» - емблему журналу «Перехід-IV», котрий є «батьком» руху за Вишню Борію.

Нашивка «Галар» (Козак Мамай на драконі).

Нашивка «Сонцебіг» - емблема журналу нової еліти «Перехід-IV».

Нашивки можна замовити, скориставшись формою на самому сайті, а можна написати листа на адресу [email protected]

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

+++

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Коментарі

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

+++

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

"...Нашивки можна замовити, скориставшись формою на самому сайті..." Це що, Дарія працює?

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Володимир Щербина.
0
Ще не підтримано

А хто така Дарія?

Творю, отже існую.

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

А можливо просто приїхати за адресою і придбати? чи потрібно оформляти замовлення?

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Володимир Щербина.
0
Ще не підтримано

Якщо ви в Києві, то можна контактувати особисто зі мною.

Творю, отже існую.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Форма на сайті буде пізніше, а поки що пишіть Володимиру і домовляйтесь.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Гарно! Дякую!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Підкажіть хто знає, яку нашивку замовляти? "Сонцебіг", "Галар" чи "Вара"?

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Замовляйте "Сонцебіг" і "Галар", адже "Вара" ще у стадії осмислення. "Вару" розробили як символ єдності трьох варн, але зараз схиляємось до того, що це має бути символ Святого Духа.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Олег Подорожній.
0
Ще не підтримано

Нашивки придбав - гарні, але їх можна нашити не на будь-який одяг. Є пропозиція - в майбутньому виготовляти та розповсюджувати значки їх можна чіпляти не дуже переймаючись поєднанням з кольором одягу.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!