Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Трудящі Криму проти мігрантів

20 грудня 2009 року у Сімферополі відбувся Марш проти нелегальної міграції, організований Кримською організацією ВО "Свобода".
Марш розпочався від парку ім. Треньова і продовжився за маршрутом вул. Гоголя – вул. Пушкіна – постійне представництво Президента України. Наприкінці акції відбувся мітинг, під час якого висунуто вимоги зі скасування угоди про реадмісію між Україною та Євросоюзом.

Незважаючи на дощ та холодну погоду, у Марші взяли участь понад сто людей, переважно, молодь. Представники та прихильники ВО "Свобода" вирушили головною вулицею міста, скандуючи гасла "Слава Україні – Героям слава!", "Нелегали геть додому!", "Угоді про реадмісію – ні!" та інші.

Під час Маршу "свободівці" роздавали перехожим листівки з роз`ясненнями небезпеки, яку містить угода з Євросоюзом про реадмісію для кримчан та України загалом.

Виступаючи на мітингу заступник голови Кримської "Свободи" з молодіжних питань Сергій Лукин зауважив, що в Україні є два шляхи: люстрація влади або Коліївщина.

Джерело - Прес-служба Кримської обласної організації ВО "Свобода"
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи