Невідомі пограбували відділення "Приватбанку" у Деснянському районі Києва 28 серпня. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ.
Відповідно до повідомлення, у вівторок о 10:45 двоє невідомих чоловіків у чорних окулярах увійшли в приміщення відділення "Приватбанку" по проспекту Маяковського, 73.
Чоловіки погрожували касирові банку предметом, схожим на автомат, і викрали 30 тис. гривень і 6 тис. доларів.
Після того, як злочинці зникли з місця події, касир викликала міліцію.
У Києві й Київській області для розшуку злочинців введено спеціальний оперативний план "Сирена", повiдомляють Українські Новини.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
У Києві знову пограбували банк
Світ:
Чоловіки погрожували касирові банку предметом, схожим на автомат, і викрали 30 тис. гривень і 6 тис. доларів.
Після того, як злочинці зникли з місця події, касир викликала міліцію.
У Києві й Київській області для розшуку злочинців введено спеціальний оперативний план "Сирена", повiдомляють Українські Новини.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)