Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У лікарнях Британії хворих позначатимуть штрих-кодом

Великий Брат знатиме все.
Виділитися у великій конкуренції серед медичних закладів Британії вирішили лондонські лікарні. У деяких з них, поки як експеримент, хворих позначатимуть штрих-кодами. Лікарі розрізнятимуть своїх пацієнтів не за іменами чи номерами палат, а за спеціальними ідентифікаційними браслетами.

За словами лікарів, використання штрих-кодів дозволяє підключати пацієнтів до комп’ютеризованої системи роздавання ліків, у кілька разів скоротиться кількість помилок при видачі таблеток.

Такі прикрі випадки іноді трапляються при поспіху в реанімації, а за допомогою техніки можна точно розрахувати кількість медпрепаратів, адже передозування може призвести до летальних випадків.

До того ж, штрих-коди полегшать лікарям вивчення історії хвороби та визначення діагнозу. (ICTV)


----------------------------------------------------

В тему:

Британці поголовно будуть ідентифіковані. Подобається це комусь, чи ні

RFID-технології проти прав людини

Чіп під шкірою - ти під контролем!

Ера тотального контролю
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи