Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Німеччині через атаки на жінок створюють загони самооборони

Світ:

У новорічну ніч в німецькому Кельні було зафіксовано понад 150 випадків нападів з метою пограбування і сексуальних домагань до жінок, після чого почали з'являтися групи людей, які бажають у майбутньому самостійно забезпечувати порядок на вулицях.

Люди почали об'єднуватись у соціальних мережах.

Наприклад, в групу на Facebook під назвою "Дюссельдорф стежить" станом на 7 січня вступили понад 2,3 тис. осіб. Засновники групи пропонують "бродити по місту" у вихідні дні та під час масових заходів на зразок карнавалів і в разі виникнення надзвичайної ситуації надавати допомогу жінкам.

В поліції цю ідею розкритикували. "Кожен такий загін з громадян, як правило, заходить далеко", - заявив ,заступник голови профспілки німецьких поліцейських Йорг Радек.

За його словами, захист своїх осель від грабіжників, запобігання нападів на жінок та профілактика вандалізму - це зрозумілі і гідні поваги мотиви, але в цілому тенденція не може не викликати побоювань: "Загони цивільної самооборони - це вираз страху".

Захист громадської безпеки є обов'язком поліції - самосуд заборонений, нагадав Радек

"Сценарії майбутніх вуличних війн, які малюють деякі ЗМІ, явно перебільшені, - впевнений Радек, - але, якщо збройні загони у розпеченій атмосфері почнуть діяти, не розібравшись у ситуації, ризик загострення, зрозуміло, буде".

Тим часом відразу після грабежів і секс-домагань до жінок міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр поклав частину провини за зростання числа подібних злочинів на німецьку поліцію і звинуватив її в пасивності, зазначивши, що "в подібних випадках їй не слід чекати подачі заяв"-,

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

Невже німці почали думати? Спочатку самооборона, потім повстанські загони.

Коментарі

Зображення користувача Все Випадково.
0
Ще не підтримано

Невже німці почали думати? Спочатку самооборона, потім повстанські загони.

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Народ шукає привід для самоорганізації, влада проти (що властиво для прихованої диктатури).

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Європа після Першої світової вже не належить європейцям у повній мірі..Друга світова закріпила цей порядок..тепер вони пожинають плоди свого ситого сну..дальше деградація під кольоровими вивісками,або зов Арійської крові..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Поліція бореться з наслідками, а не з причинами. Як і всі служби в паразитичній системі - наприклад та ж "охорона здоров'я". Німеччина змінюється і перестає бути безпечною країною. Це просто факт.