Подібні спроби застосовували й раніше, однак всі вони закінчилися провалом через різку критику місцевих і закордонних громадських груп захисту тварин.
На думку автора цього законопроекту, необхідно покласти кінець абсурдної ситуації, коли багато корейців їдять собачатину при повній відсутності якихось правил, що регулюють розведення собак, заготівлю й продаж м'яса.
У мерії Сеула вважають, що їхня ініціатива покликана забезпечити захист здоров'я громадян. Введення спеціальної категорії дозволить узаконити масове розведення й вбивство собак, а також готування страв з їхнього м'яса в ресторанах, але не дозволить торгівлю ним як м'ясом свійських тварина.
За офіційною інформацією, у Сеулі постійно діють 528 ресторанів, де подають страви із собачатини. Зараз м'ясо собак уважається за законом даром природи - натуральним продуктом, а самі ці чотириногі - не домашньою худобою. На практиці це означає, що, на відміну від яловичини або курятини, м'ясо не проходить санітарну інспекцію, передає ІТАР-ТАРС.
Нагадаємо, у столиці РФ Москві наприкінці жовтня минулого року була припинена робота мережі китайських ресторанів, у яких під видом баранини подавали м'ясо вбитих вуличних собак.
За матеріалами Вести.ru
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
У Південній Кореї можуть офіційно дозволити їсти собак
Світ:
05042502a.jpg
На думку автора цього законопроекту, необхідно покласти кінець абсурдної ситуації, коли багато корейців їдять собачатину при повній відсутності якихось правил, що регулюють розведення собак, заготівлю й продаж м'яса.
У мерії Сеула вважають, що їхня ініціатива покликана забезпечити захист здоров'я громадян. Введення спеціальної категорії дозволить узаконити масове розведення й вбивство собак, а також готування страв з їхнього м'яса в ресторанах, але не дозволить торгівлю ним як м'ясом свійських тварина.
За офіційною інформацією, у Сеулі постійно діють 528 ресторанів, де подають страви із собачатини. Зараз м'ясо собак уважається за законом даром природи - натуральним продуктом, а самі ці чотириногі - не домашньою худобою. На практиці це означає, що, на відміну від яловичини або курятини, м'ясо не проходить санітарну інспекцію, передає ІТАР-ТАРС.
Нагадаємо, у столиці РФ Москві наприкінці жовтня минулого року була припинена робота мережі китайських ресторанів, у яких під видом баранини подавали м'ясо вбитих вуличних собак.
За матеріалами Вести.ru
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)