Міністерство освіти Південної Кореї оголосило про те, що, можливо, незабаром комп'ютери у всіх початкових і середніх школах країни, а також у пов'язаних з ними урядових закладах будуть переведені на ОС Lіnux.
Lіnux також буде встановлена на 2000 з 2700 серверів, що використовуються в національної освітній системі Південної Кореї. Інші 700 серверів будуть працювати під керуванням Unіx, кожний з яких буде обслуговувати 15 шкіл. Міністерством також розглядався варіант, при якому використовувався б тільки Unіx, але остаточний вибір був зроблений на користь комбінації Unіx й Lіnux. Таке рішення забезпечить оптимальну продуктивність і прийнятну вартість.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
У школах Південної Кореї будуть використовувати Lіnux
Світ:
Операційні системи з відкритим кодом є необхідною передумовою безпеки комп'ютерних систем
Бразилія відмовляється від Windows
'Майкрософт' оштрафовано за тиск на інші компанії
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)