Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що розпочне розгляд справ проти українських корупціонерів одразу в декількох країнах. Про це вона заявила в ефірі телеканалу ТВі.
"Треба діяти. Щоб діяти, я звернулася, бо тут немає куди, до американського суду. І на компанію "РосУкрЕнерго", на оці всі платформи, на всіх цих Бойко, Льовочкіних і Фірташей, разом з Януковичами, просто подала в американський суд", - зазначила екс-прем’єр.
Тимошенко впевнена, що дані справи підсудні американському правосуддю, бо "гроші, які відмивалися на "РосУкрЕнерго" виплачувалися з Міжнародного валютного фонду, а МВФ, в більшості своїй, формується за рахунок платників податків Америки". "Сьогодні ми звернулися за законами Америки туди, і вони випотрошать цих корупціонерів", - додала вона.
Вона також пообіцяла розпочати ще в кількох країнах кримінальні справи проти "українських корупціонерів".
Юлія Тимошенко подала позов до суду Нью-Йорка щодо рішення Стокгольмського арбітражу, прийнятого у 2010 році, згідно з яким у квітні цього року "Нафтогаз" повернув "РосУкрЕнерго" 12,1 мільярдів кубометрів природного газу.
У свою чергу співвласник швейцарського трейдера Фірташ висловив сумнів, що Тимошенко має підстави для оскарження цього рішення в судах або будь-яких інших судових органах.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Удар у відповідь: Тимошенко затягає владну верхівку по іноземних судах
Світ:
11060303e.jpg
Тимошенко впевнена, що дані справи підсудні американському правосуддю, бо "гроші, які відмивалися на "РосУкрЕнерго" виплачувалися з Міжнародного валютного фонду, а МВФ, в більшості своїй, формується за рахунок платників податків Америки".
"Сьогодні ми звернулися за законами Америки туди, і вони випотрошать цих корупціонерів", - додала вона.
Вона також пообіцяла розпочати ще в кількох країнах кримінальні справи проти "українських корупціонерів".
Юлія Тимошенко подала позов до суду Нью-Йорка щодо рішення Стокгольмського арбітражу, прийнятого у 2010 році, згідно з яким у квітні цього року "Нафтогаз" повернув "РосУкрЕнерго" 12,1 мільярдів кубометрів природного газу.
У свою чергу співвласник швейцарського трейдера Фірташ висловив сумнів, що Тимошенко має підстави для оскарження цього рішення в судах або будь-яких інших судових органах.
В тему:
У Франції зупинили друк «Хрестоматії шахрайства», щоб включити туди оборудку з «газом Фірташа»
Пацани попались. Подробиці рішення суду про РосУкрЕнерго
Чому братва безумствує?
Українці заплатять чужинцю-олігарху Фірташу 5 мільярдів доларів зі своїх кишень
Нова угода снайперів
«Розстрільні списки» очима футуролога
Український дракон, або конкурс на Президента
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)