Начальник міграційної служби Одеської області Іван Супруновський переконаний, що через недосконалість законів Україна перетворюється на відстійник для нелегалів.
Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні Координаційної ради з питань міграції на чолі з керівником апарату Одеської облдержадміністрації Анатолієм Фетеску.
Тим часом, Одеська область посідає друге - після Києва - місце в Україні за кількістю проживаючих тут біженців. Станом на 1 липня на обліку в регіональній міграційній службі перебувало 593 людини. Зокрема, з країн Азії - 485 людей (більшість з Афганістану), з країн Африки - 101 людина (більшість із Судану). За перше півріччя 2006 року рішенням Держкомітету у справах національностей і міграції статус біженця надано 15 особам (в т.ч. шести дітям), а 33 іноземцям відмовлено.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Україна перетворюється на відстійник для нелегалів
Світ:
Тим часом, Одеська область посідає друге - після Києва - місце в Україні за кількістю проживаючих тут біженців. Станом на 1 липня на обліку в регіональній міграційній службі перебувало 593 людини. Зокрема, з країн Азії - 485 людей (більшість з Афганістану), з країн Африки - 101 людина (більшість із Судану). За перше півріччя 2006 року рішенням Держкомітету у справах національностей і міграції статус біженця надано 15 особам (в т.ч. шести дітям), а 33 іноземцям відмовлено.
За матеріалами УНІАН
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)