Упродовж наступних 25 років Україна має намір побудувати одинадцять нових атомних енергоблоків. Як повідомили в суботу в ”Енергоатомі”, таке рішення було ухвалено шостого травня на засіданні уряду, присвяченому стратегії подальшого розвитку паливно-енергетичного комплексу країни.
Необхідність спорудження нових енергоблоків пояснюють тим, що, починаючи від 2011-го року, закінчується термін експлуатації низки старих енергоблоків на українських АЕС.
Будівництво перших двух нових реакторів заплановано на Хмельницькій атомній електростанції, передає "Німецька хвиля".
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Україна планує побудувати одинадцять нових атомних енергоблоків
Світ:
Будівництво перших двух нових реакторів заплановано на Хмельницькій атомній електростанції, передає "Німецька хвиля".
-------------------------------
В тему:
Ядерна альтернатива
Атомна енергетика природної безпеки
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)