Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українці переконані, що українські суди можна купити

На сьогоднішній день лише 0,7% українців вважають, що в країні всі рівні перед законом, повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко. За даними дослідження Центру, 78% громадян упевнені, що в Україні не існує рівності громадян перед законом.
При цьому 82,4% опитаних вважають, що закон стає на сторону тих, у кого є гроші, а також тих, хто має владу (за них висловилися 82,3% респондентів) і ті, в кого є певні знайомства (їх відзначили 32,7% громадян).

"За останніх два-три роки підтримка діяльності судів в Україні дуже серйозно впала, — тут і коментувати нічого, часті й типові такі ситуації, коли чорне називається білим і навпаки за рішенням суду", — зазначив Андрій Биченко.

Добувати рівність "по знайомству" — це пережиток безкласової безгрошової системи під назвою "комунізм". А нині, за всіма капіталістичними канонами, гроші стали єдиним еквівалентом "усього".

На думку експерта, в Україні влада й гроші настільки взаємопов’язані, що практично однакова кількість людей назвала їх можливістю бути "більш рівними" перед законом", — резюмував він.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи