Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українцям пропонують провести 1 вересня без телебачення

Громадянська ініціатива «Маніпуляціям - ні!» закликає українців 1 вересня розпочати по всій країні акцію «День без ТБ», бойкотувавши перегляд телебачення. 

Засновник ініціативи Артем Стельмашов вважає, що сьогодні українське телебачення пропонує здебільшого низькопробні проекти, які варто бойкотувати.

«Ми закликаємо припинити «згодовувати» нам з екранів той непотріб, який телевізійні боси ніколи не дозволили би дивитися своїм дітям - брехливі «джинсові» новини, низькопробні серіали, скопійовані шоу. Ми вимагаємо надавати правдиву та об'єктивну інформацію», - коментує пан Стельмашов.

Організатори акції сподіваються, що ініціатива змусить керманичів українських телеканалів хоча б частково змінити редакційну політику.

Акція проводиться вже вчетверте.

Слогани ініціативи вже протягом декількох останніх років лишаються тими самими: «У тебе залишилось багато нервових клітин? Тоді подивися ще трохи ТБ», «Сьогодні такий кльовий день! Хіба варто проводити його біля телевізора?», «Як звати твого кращого друга? Телевізор?», «Життя коротке - не дивись телевізор!», «Ми за відповідальне телебачення!».

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи