Українка Олена ПЕТРОВА здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить у білоруському містечку Раубічі.
У гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами О.ПЕТРОВА припустилася лише одного промаху, на 36 секунд випередивши білоруску Катерину ІВАНОВУ, повідомляє сайт “Чемпіон”.
“Бронза” на цій дистанції дісталася колишній українській спортсменці Олені ЗУБРИЛОВІЙ (зараз вона виступає за Білорусь). Ще дві українки - Лілія ЄФРЕМОВА та Оксана ЯКОВЛЄВА - посіли 7-ме і 16-те місця відповідно.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українка Олена Петрова стала чемпіонкою Європи з біатлону
Світ:
“Бронза” на цій дистанції дісталася колишній українській спортсменці Олені ЗУБРИЛОВІЙ (зараз вона виступає за Білорусь). Ще дві українки - Лілія ЄФРЕМОВА та Оксана ЯКОВЛЄВА - посіли 7-ме і 16-те місця відповідно.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)