Десять років тому Софійський університет “Св.Клімен Охрідські” почав готувати україністів. Чи потрібні вони Болгарії? Ми не знаємо. Але переконані, що вони радше потрібні Україні.
Це ті люди, через яких треба популяризувати нашу державу тут. Бо Україну ще продовжують ототожнювати з Росією. А українську мову взагалі мало хто й чув. Українського ТБ тут немає, на відміну від російського. Газет чи журналів також. Про нас майже нічого не знають. Ми – біла пляма у свідомості болгар.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українська мова в Софійському університеті тримається на ентузіазмі жмені викладачів
Світ:
06031502s.jpg
Про здобутки, враження та проблеми, з якими спіткаються Албена Стаменова та Райна Камберова, а також їх колеги - а саме вони готують україністів в Болгарії, розмовляє кореспондент “Болгаро-українських вістей” Василь Жуківський.
----------------------------------------------------
В тему:
“Український клуб” в Болгарії
Асоціація випускників українських вузів у Болгарії
Михайло Драгоманов та Болгарія
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)