Українські вчені розробили перші зразки вітчизняних мобільних телефонів. Уже влітку вони з'являться у продажу і коштуватимуть значно менше ніж апарати закордонного виробництва.
Вчені зазначають, що українська мобліка коштуватиме приблизно 40 доларів. За інформацією ICTV, розробниками є науково-дослідні інститути Міністерства промислової політики України.
У новому телефоні українське прогрмне забезпечення, але деталі американські та японські. Деякі з телефонів матимуть фотокамеру та пристрій доступу до Інтернету, але українські мобілки будуть важчими за своїх іноземних братів — повідомляє Інститут масової інформації (http://imi.org.ua).
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українські вчені розробили вітчизняну мобілку
Світ:
У новому телефоні українське прогрмне забезпечення, але деталі американські та японські. Деякі з телефонів матимуть фотокамеру та пристрій доступу до Інтернету, але українські мобілки будуть важчими за своїх іноземних братів — повідомляє Інститут масової інформації (http://imi.org.ua).
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)