«Робітнича газета» (№5 за 11 січня) нагадує про те, як у липні 2005 року Віктор Ющенко повідомив про намір підписати два укази, що “регулюють земельні питання в Україні”.
Ющенко акцентував, що земельне питання набуває особливого значення у світлі майбутніх інвестиційних проектів.
Як відомо, українські сільськогосподарські землі були розпайовані й передані колишнім колгоспникам. Однак, працювати на землі вони не могли, оскільки був відсутній Земельний банк (відсутній і понині), щоб можна було землю закладати, одержуючи гроші на техніку, насіння, будматеріали тощо.
Основна частина паїв селян була куплена за безцінь — від 50 до 100 гривень за гектар. При цьому укладалися юридично бездоганні договори, в яких обумовлювали, що вони набувають чинності й реєструються з моменту офіційного дозволу торгівлі землею, пише Євген Коротков у своїй статті «Як продати годувальницю».
Він звертає увагу читачів на те, що в Інтернеті є портал “Землі.com.ua”, який є “картинкою” нашого мораторію на продаж. Там продаж йде повним ходом. Наприклад: Київська область, Макарівський район, с. Небелиця, с/г призначення, 6 га, $ 350000 або Київ, Святошинський район, житлова і громадська забудова, 15 соток, $ 50000 за сотку.
У Західній Європі гектар землі сільськогосподарського користування, якісно більше низький у порівнянні з українським, коштує не менш 500 тисяч доларів, пише автор «Робочої газети» і додає, що західні агрокорпорації вже риють копитами біля наших кордонів, чекаючи закону про продаж землі.
Як тільки такий закон буде прийнятий Верховною Радою, скупка українських земель відбудеться практично миттєво. І тоді жалюгідні гривні наших селян відразу перетворяться в мільярди доларів. Але селяни до цих мільярдів уже не будуть мати ніякого відношення. Як і до землі, на якій вони будуть не господарями, а батраками. От такі очікуються “інвестиційні проекти”.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українську землю можуть скупити під виглядом іноземних інвестицій
Світ:
Як відомо, українські сільськогосподарські землі були розпайовані й передані колишнім колгоспникам. Однак, працювати на землі вони не могли, оскільки був відсутній Земельний банк (відсутній і понині), щоб можна було землю закладати, одержуючи гроші на техніку, насіння, будматеріали тощо.
Основна частина паїв селян була куплена за безцінь — від 50 до 100 гривень за гектар. При цьому укладалися юридично бездоганні договори, в яких обумовлювали, що вони набувають чинності й реєструються з моменту офіційного дозволу торгівлі землею, пише Євген Коротков у своїй статті «Як продати годувальницю».
Він звертає увагу читачів на те, що в Інтернеті є портал “Землі.com.ua”, який є “картинкою” нашого мораторію на продаж. Там продаж йде повним ходом. Наприклад: Київська область, Макарівський район, с. Небелиця, с/г призначення, 6 га, $ 350000 або Київ, Святошинський район, житлова і громадська забудова, 15 соток, $ 50000 за сотку.
У Західній Європі гектар землі сільськогосподарського користування, якісно більше низький у порівнянні з українським, коштує не менш 500 тисяч доларів, пише автор «Робочої газети» і додає, що західні агрокорпорації вже риють копитами біля наших кордонів, чекаючи закону про продаж землі.
Як тільки такий закон буде прийнятий Верховною Радою, скупка українських земель відбудеться практично миттєво. І тоді жалюгідні гривні наших селян відразу перетворяться в мільярди доларів. Але селяни до цих мільярдів уже не будуть мати ніякого відношення. Як і до землі, на якій вони будуть не господарями, а батраками. От такі очікуються “інвестиційні проекти”.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)