Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Укртелеком хочуть продати як Криворіжсталь

Світ:

Український уряд має намір здійснити продаж "Укртелекома" подібно до приватизаційного конкурсу "Криворіжсталі".
Про це в інтерв'ю київській газеті "Дело" повідомив міністр транспорту і зв'язку Віктор Бондар.

До прискореної передачі низки державних підприємств приватним власникам після успішного конкурсу з продажу "Криворіжсталі" закликав президент Ющенко.

За словами пана Бондаря, приватизація "Укртелекома" розпочнеться у лютому-березні, а від продажу цієї компанії держава сподівається отримати 4 мільярди доларів.

Міністр повідомив, що серед потенційних покупців кілька європейських та російських компаній, а також український інвестор.

Проти приватизації "Укртелекома" виступає керівник Фонду держмайна України, представник Соціалістичної партії Валентина Семенюк. Вона вважає, що підприємство може стабільно розвиватися і бути прибутковим і без переходу до іншого власника.

Чистий прибуток "Укртелекома" 2004 року становив 759 мільйонів гривень.

-----------------------------------
В тему:

Від газової кризи до Третього Гетьманату

В чому сила держави

Німецький експеримент

Фашизм чи солідаризм?
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи