Кабінет Міністрів України ухвалив цільову програму використання ПЗ в органах державної влади на 2012-2015 роки. Згідно з нею, до 2015 року органи державної влади повинні перейти на використання ПЗ з відкритим кодом.
Проект програми, що був розроблений Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України, передбачає поступову відмову від пропрієтарного ПЗ (наприклад, ОС Microsoft Windows) та, відповідно, скорочення видатків державного бюджету на придбання такого ПЗ.
Як повідомляють у Кабміні, зекономлені кошти планується перенаправити для підтримки вітчизняної ІТ-галузі, втім, що саме буде підтримуватись, невідомо.
Програма передбачає створення сайту з техпідтримки проекту з відкритим кодом та єдиного Реєстру програмного забезпечення, що використовується в органах державної влади. В рамках цієї програми буде організовано підвищення кваліфікації державних службовців.
Підприємство, що розроблятиме проект, буде визначено на конкурсних засадах.
Можна вважати, що Microsoft недоотримає значну частину прибутку у разі, якщо ця програма все-таки буде втілена на практиці. Адже переважна більшість ПК у органах влади використовує саме ОС Windows.
У листопаді корпорація Microsoft разом з КМДА почала запуск електронного документообігу у столиці, раніше схожа програма була запущена у Дніпропетровській області.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Уряд відмовиться від ОС Windows
Світ:
20111206083905.jpg
Як повідомляють у Кабміні, зекономлені кошти планується перенаправити для підтримки вітчизняної ІТ-галузі, втім, що саме буде підтримуватись, невідомо.
Програма передбачає створення сайту з техпідтримки проекту з відкритим кодом та єдиного Реєстру програмного забезпечення, що використовується в органах державної влади. В рамках цієї програми буде організовано підвищення кваліфікації державних службовців.
Підприємство, що розроблятиме проект, буде визначено на конкурсних засадах.
Можна вважати, що Microsoft недоотримає значну частину прибутку у разі, якщо ця програма все-таки буде втілена на практиці. Адже переважна більшість ПК у органах влади використовує саме ОС Windows.
У листопаді корпорація Microsoft разом з КМДА почала запуск електронного документообігу у столиці, раніше схожа програма була запущена у Дніпропетровській області.
В тему:
Переходь на український Linux комфортно
Чому люди обирають Linux?
ЧайNIX
Чи є ще щось крім Windows?
Поки мізки відпочивають
Маніфест Українського Піратського Співтовариства
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)