Логіка діяльності або тим, хто бив себе в груди, присвячується
Незабаром тисячі закордонних українців відчують себе НЕЗАДІЯНИМИ людьми з НЕРЕАЛІЗОВАНИМИ можливостями. Справа у розвитку подій, які виникнуть в день виборів. Найвірогідніше у другому турі.
Від нас не залежатиме вже нічого: ані агітація, ані демонстрації у містах Європи, ані дисидентські статті… Нічого. Усе буде вирішуватися безпосередньо в Україні. Буде вирішуватися здебільшого особистою участю. А роль спостерігача кожен з нас буде переживати і згадувати по-різному. Здебільшого буде шкода за нереалізовану, повторюю, можливість бути там.
Пропоную наступне:
- підготувати автобуси до України після другого туру, скажімо на 22 листопада;
- заздалегідь (зіграє елемент застороги) оголосити акцію (під попередньою назвою «Енеїда») цілем якої буде перевезення активістів громадського руху за справедливі результати Виборів 2004 до Києва;
- залучити кореспондентів європейських мас-медіа;
- вирушити до Києва регіонами України;
- координуючи свої дії один з одним і з «Нашою Україною» домагатися правди на Батьківщині.
Це ось так досить грубо про ідею. Щодо реалізації, то запитань більше ніж відповідей: оренда автобусів, проживання і харчування в Україні, візи журналістам, запобігання провокацій з боку влади.
Фінансування – теоретично можна звернутися за допомогою безпосередньо до людей (але практика знаєте…), які, начебто, надсилають своїх представників-заробітчан до України. Можна звернутися до бізнесменів в Україні. Хто знає.
Але, на мою думку, варто розпочати.
Щоб не жалкувати ціле життя, що ти робив-робив, а на найцікавішому став осторонь і усе.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Увага для закордонних українців! Проект "Енеїда"
Світ:
Від нас не залежатиме вже нічого: ані агітація, ані демонстрації у містах Європи, ані дисидентські статті… Нічого. Усе буде вирішуватися безпосередньо в Україні. Буде вирішуватися здебільшого особистою участю. А роль спостерігача кожен з нас буде переживати і згадувати по-різному. Здебільшого буде шкода за нереалізовану, повторюю, можливість бути там.
Пропоную наступне:
- підготувати автобуси до України після другого туру, скажімо на 22 листопада;
- заздалегідь (зіграє елемент застороги) оголосити акцію (під попередньою назвою «Енеїда») цілем якої буде перевезення активістів громадського руху за справедливі результати Виборів 2004 до Києва;
- залучити кореспондентів європейських мас-медіа;
- вирушити до Києва регіонами України;
- координуючи свої дії один з одним і з «Нашою Україною» домагатися правди на Батьківщині.
Це ось так досить грубо про ідею. Щодо реалізації, то запитань більше ніж відповідей: оренда автобусів, проживання і харчування в Україні, візи журналістам, запобігання провокацій з боку влади.
Фінансування – теоретично можна звернутися за допомогою безпосередньо до людей (але практика знаєте…), які, начебто, надсилають своїх представників-заробітчан до України. Можна звернутися до бізнесменів в Україні. Хто знає.
Але, на мою думку, варто розпочати.
Щоб не жалкувати ціле життя, що ти робив-робив, а на найцікавішому став осторонь і усе.
Чекаю на твою відповідь.
З повагою,
Кармелюк
[email protected]
P.S. До транспортних шляхів: до Праги з усієї Європи можна долетіти за 100 євро туди й назад. Отже, "караван" можна формувати в Чехії...
Сторінка проекту знаходиться тут
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)