В Україні скасують наукові ступені кандидата і доктора наук. Про це заявив міністр освіти і науки, повернувшись з Лондона з конференції міністрів освіти європейських країн, пишуть «Экономические известия».
Видання повідомляє, що однією з вимог Болонського процесу є скасування дворівневої системи вчених ступенів: кандидат і доктор наук. Вищим і єдиним вченим ступенем має стати ступінь доктора філософії (за західною номенклатурою Doctor of Philosophy, або коротко — PHD), яка є аналогічною радянському ступеню кандидата наук.
Ті, хто має старі ступені, їх збереже, але вже з наступного року молодь після захисту дисертації отримуватиме ступінь доктора філософії.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
В Україні скасують наукові ступені кандидата і доктора наук
Світ:
Ті, хто має старі ступені, їх збереже, але вже з наступного року молодь після захисту дисертації отримуватиме ступінь доктора філософії.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)