Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ветерани війни в Афганістані та учасники бойових дій в інших країнах стали на захист Євромайдану

Категорія:

На майдані Незалежності сформували загін самооборони. До його складу ввійшли колишні військові, ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій в інших країнах, козацтво та добровольці з фізичною підготовкою. Розподілившись по всьому периметру, вони готові захищати територію Євромайдану і його людей від провокацій і штурму.

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

У переважної більшості таких людей, думки, слова і справи, тотожні. Це серйозна сила. Для формування прогресивних думок, їм потрібна відповідна інформація. При участі в локальних війнах, більшість мала інформацію, що вони несуть місію захисників-визволителів.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Коментарі

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

У переважної більшості таких людей, думки, слова і справи, тотожні. Це серйозна сила. Для формування прогресивних думок, їм потрібна відповідна інформація. При участі в локальних війнах, більшість мала інформацію, що вони несуть місію захисників-визволителів.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Ну сьогодні на протязі дня, так би мовити були невелички штурми там чогось і т.д. і т.п. То що є чути з новин про наших славнозвісних ветеранів?
Чи хіба вони зараз відпочивають на ніч коли влада діє якраз саме по ночам?
Я взагаліто і сам шкодую що зараз не з ними там на захисті Майдану.. але наразі я наприклад поки що чомусь не бачу їхньої там такої ефективності для того щоби дати їм данину в участі захисту Майдана..\

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Воювати потрібно вміти. Кожній справі вчитися треба. Згадай про Спарту. Стріляти легше навчитися, ніж думати. Виконувати легше, ніж правильно командувати. Кожен повинен робити те, що він вміє робити краще. Мало людей, які абсолютно все вміють робити краще за всіх. Для прикладу згадай про далекозорих і короткозорих - це і є стратегія і тактика. Твоя сила в тому, що ти знаєш як має бути. Призабув - перечитай Стратега. Приклад тактики без стратегії - події в Україні. Твоя сила - інформація.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Тур Ярий.
0
Ще не підтримано

Мільйони українців, які пройшли через горнило сьогоднішнього майдану, активувавлися до боротьби за справедливість, за людську гідність. Банда у владі для них є єдиною перепоною на шляху цієї боротьби та є єдиним джерелом всіх негараздів. Суттєвим позитивом майдану є відсутність месії та активне включення людей у даний процес. ?Чи є у когось думки про те, як можна використати потенціал майдану для формування базової платформи, яка б стала в майбутньому майданчиком для розгортання ТГ?

Все тільки починається!

Зображення користувача ДЖин ДЖайнів.
0
Ще не підтримано

Альберт Саїн вважає, що десь на Майдані має бути майбутній гетьман. Можливо, він має рацію.
1) Шукати серед натовпу енергійних людей, котрі є сприйнятливими для нових ідей і знайомити їх з пророцтвом про Третій Гетьманат.
2) Запустити в маси ідею, що справжнє звільнення від Москви почнеться з того, що українці масово відмовляться від використання газу в побутових умовах. Легше всього це зробити сироїдам.
3) За законами Дракона громадянськими правами могли користуватись тільки озброєні люди. Подібні правила пропонується запровадити в ТГ, але готувати населення до цього треба вже зараз.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Важко щось казати про "лідерів Майдану" тому, що вони реально присутні на Майдані в Київі, а не на Майданчиках по регіонах.
Саме в Київі, фізично, повинен бути і той месія, про якого Ви кажете.
Ми маємо гарну стратегію і Стратега.
Потрібен Тактик (Виконавець), який буде послідовно вводити стратегічні плани в дію.
Завдання Месії, на мій погляд, це саме стратегія. Серед "лідерів майдану", принаймі тих, яких чую, стратеги - відсутні. Із тактиками, там теж "напряг".
Усі Майдани по регіонах, підкоряються вказаним "лідерам" (дивлячись навіть на прапори). Тому, майже все, що пропонується із зовні, вони не сприймають. Партії є партії...Тому, маємо, що маємо.
Знаєте, щоб відбулося наприклад при організації Майданів, навіть тільки в день, але постійно, в кількісті приблизно 100000 люд., і тільки в Запоріжжі, в Миколаєві і Харкові (не кажу вже про Ваш регіон)? Існуюча влада, вивела б частину своїх "охоронців" в ці регіони (бо в них теж і стратеги і тактики відсутні). Це взагалі була б повна перемога. При наступі, на одного бійця в окопі, необхідно мати 10 бійців. Вони на цей час в "окопах". Далі звичайна математика...
Що необхідно зробити на фізичному плані (тільки на мій погляд, бо це є стратегічне рішення):
-Стратегічна Рада: Стратег. Члени Ради по регіонах.
-Виконавча Рада: Тактик. Члени ради по регіонах.
Це організаційна структура.
Стратегічний план ми маємо і тому тактичні дії можемо визначити теж.
Чи готові саме ми для цього сьогодні (окрім організаційної структури, стратегії)? Вважаю, що ні.
Відсутнє навіть достатнє для цього матеріальне-техничне забезпечення.
Що далі казати, коли навіть ті люди, яких ми добре знаємо, чекають, а чи здійсниться прогноз про кількість прихильників НО в 2014 р.
Формування базової платформи, яка б стала в майбутньому майданчиком для розгортання ТГ відбувається і зараз. Активно, чи ні, так кожна людина бачить своє. Ви ж це самі добре вже бачили і бачете серед нашого середовища.

Хай Буде!

Зображення користувача Дзвінка Сопілкарка.
0
Ще не підтримано

Варто зібрати разом тих студентів, які першими вийшли на Євромайдан і почали самоорганізовуватися. Бо потім до руху долучилося старше покоління й політикии. А вони є носіями старих стереотипів.
Так от, зібрати разом студентів, дати кожному по планшету, бо вони вже на вміють думати використовуючи папір і ручку, і вони через пару днів розпишуть детальний план дій.

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Так зберіть студентів. Маємо цей сайт, в кожного студента є комп'ютер і інтернет (це щоб разом зібратися). Давайте всі разом подивимось через пару днів на детальний план дій. Це має бути стратегічний план і тактичний план на базі стратегічного.

Хай Буде!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

От тепер я визнаю свою хибну думку стосовно ветиранів..
В онлайні чув, що вони там наче є..
Тому дійсно героям слава!

Зображення користувача Альберт Саїн.
0
Ще не підтримано

Здається почалось.. мєнтів в десятки разів більше від мітингувальників..