Незалежні медіа-експерти підтримали ініціативу віце-спікера Миколи Томенка провести нараду з керівниками телерадіокомпаній щодо формування позитивної інформаційної політики.
Абсолютна перевага негативу в інформаційному просторі деморалізує суспільство та виховує молодь на інформації про насилля, смерть та загрози, заявив Микола Тименко. Поділяючи стурбованість віце-спікера, директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар в інтерв’ю «Німецькій хвилі» заявила, що залякування суспільства має спланований та послідовний характер: «Мета цієї політики - це відволікання уваги суспільства від реальних проблем, від дискусій щодо подальшого розвитку країни, про європейське майбутнє України, про вектори розвитку, про рівень і статус політики і політиків в Україні». Відповідальними за проведення цієї інформаційної політики Сюмар вважає, насамперед, менеджерів та власників телерадіокомпаній, які, на її думку, виконують замовлення політичних та владних кіл. Експерт скритикувала Нацраду з телерадіомовлення за бездіяльність щодо виправлення ситуації в інформаційному просторі.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Віце-спікер Томенко пропонує очистити ефір від негативу
Світ:
08092907s.jpg
В тему:
Тотальна війна
Інформаційний простір. Відновлення контролю
Yahoo його знає!
Таємний задум
Інформаційні уроди
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)