Найсильніша людина України, “Галицький лицар-2003” Василь Вірастюк вирушив до США, де братиме участь у найпрестижніших змаганнях стронгменів “Арнольд – Класік”.
Турнір триватиме впродовж трьох днів і завершиться у неділю. Нагадаємо, що у травні 2003 року на день Львова Василь Вірастюк встановив світовий рекорд, протягнувши п’ять трамвайних вагонів більше ніж на десять метрів і десять скріплених між собою машин майже на 20 метрів. Торік львів’янин також здобув “бронзу” на світовій першості в Зімбабве та став переможцем командного чемпіонату світу.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Вірастюк підкорює Америку
Світ:
04030701s.JPG
----------------------------------------------------
В тему:
Українські богатирі – найсильніші у світі
Василь Вірастюк здобув бронзу на Чемпіонаті світу
Українські богатирі сильніші
Богатир Василь Вірастюк
Особиста сторінка Василя Вірастюка
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)