Про це повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко. Він перебуває в Баку як спостерігач на зустрічі своїх колеґ із країн – учасниць СНД і має там низку двосторонніх зустрічей.
За словами Гриценка, такий підрозділ мав би виконувати завдання за мандатом ООН або ОБСЄ. На пропозицію Гриценка й його колеґи з Азербайджану це питання обговорять у середині червня заступники начальників генеральних штабів збройних сил країн – членів Організації за демократію і економічний розвиток – ГУАМ, а восени й міністри оборони цих країн.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Військові країн ГУАМ обговорять створення спільного миротворчого підрозділу
Світ:
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)