Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Влада хоче "паспортизувати" SIM-карти - задля "удосконалення" нагляду за українцями

Влада хоче заборонити надання телекомунікаційних послуг без ідентифікації користувачів. Про це сказано в розробленому Держспецзв’язком України проекті закону "Про внесення змін до закону "Про телекомунікації”.
Зміни стосуються "вдосконалення" порядку одержання правоохоронними органами інформації про споживачів телекомунікаційних послуг.

Як сказано в записці Держспецзв’язку, "впровадження цієї процедури дасть можливість споживачам одержувати відповідні телекомунікаційні послуги згідно з угодою, а правоохоронним органам - ідентифікувати споживачів при проведенні заходів щодо запобігання правопорушенням та їх розкриття".

Також у відомстві вважають, що впровадження змін забезпечить правоохоронним органам не тільки покращення стану виконання своїх обов’язків, а й значною мірою впливатиме на стан недопущення і запобігання протиправним діям із використанням телекомунікаційних мереж.

Нагадаємо, у Росії при придбанні SIM-карт потрібна ідентифікація користувача.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи