Влада хоче заборонити надання телекомунікаційних послуг без ідентифікації користувачів. Про це сказано в розробленому Держспецзв’язком України проекті закону "Про внесення змін до закону "Про телекомунікації”.
Зміни стосуються "вдосконалення" порядку одержання правоохоронними органами інформації про споживачів телекомунікаційних послуг.
Як сказано в записці Держспецзв’язку, "впровадження цієї процедури дасть можливість споживачам одержувати відповідні телекомунікаційні послуги згідно з угодою, а правоохоронним органам - ідентифікувати споживачів при проведенні заходів щодо запобігання правопорушенням та їх розкриття".
Також у відомстві вважають, що впровадження змін забезпечить правоохоронним органам не тільки покращення стану виконання своїх обов’язків, а й значною мірою впливатиме на стан недопущення і запобігання протиправним діям із використанням телекомунікаційних мереж.
Нагадаємо, у Росії при придбанні SIM-карт потрібна ідентифікація користувача.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Влада хоче "паспортизувати" SIM-карти - задля "удосконалення" нагляду за українцями
Світ:
Як сказано в записці Держспецзв’язку, "впровадження цієї процедури дасть можливість споживачам одержувати відповідні телекомунікаційні послуги згідно з угодою, а правоохоронним органам - ідентифікувати споживачів при проведенні заходів щодо запобігання правопорушенням та їх розкриття".
Також у відомстві вважають, що впровадження змін забезпечить правоохоронним органам не тільки покращення стану виконання своїх обов’язків, а й значною мірою впливатиме на стан недопущення і запобігання протиправним діям із використанням телекомунікаційних мереж.
Нагадаємо, у Росії при придбанні SIM-карт потрібна ідентифікація користувача.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)