Нова влада намагалася уникнути підвищення тарифів якомога довше. Розраховувала, що знижка, виторгувана у квітні за здачу Севастополя під російський флот, допоможе тримати рівень цін і після 1 серпня.
Але переговорна позиція Міжнародного валютного фонду виявилася такою самою жорсткою, які і потреба у його коштах. І тепер, після збільшення вартості газу, починається відтік прихильників від Партії регіонів. У рейтингу вона втратить відсотків 10 зараз. А далі ми отримаємо зростання цін, інфляцію, і восени оптимістів від дій уряду знов поменшає.
Вихід на ринкові ціни газу для населення зараз зовсім неможливий. Для цього потрібна інша влада. Бо тим, хто урядує в ім’я олігархів, нічого міняти. Для них потреби людей і апетити підприємців — різні речі.
Влада зобов’язувалася забезпечувати газом своїх виборців. І тому в першу чергу мала домовлятися про сировину для конкретних учителів, залізничників, пенсіонерів, студентів і решти своїх годувальників. До чого тут підприємці і наш Крим? Нехай вони самі гуртуються, утворюють якийсь там ”Укргазтрейд’’ і через цю компанію домовляються із Росією про газ для промисловості.
Зрештою, який капітал живить ці підприємства? У металургії більшість власників — росіяни. То хай вони впрохують ”Газпром” дати дешевий газ. А то виходить, що прості люди розраховуються небезпекою від чужого флоту за їхні надприбутки. І якщо влада не може забезпечити потребу населення у газі, то хай здає якусь бухту НАТО в обмін на живі гроші. Це питання можна було розв’язати десятком способів, а не таким ганебним.
Дуже сумнівно, що плата за газ надалі не зростатиме. Грошей на державні потреби ніколи не буває вдосталь, а у влади в запасі десятки схожих сюрпризів. Але чого точно не буде найближчим часом — це ладу на ринку газу. Якщо зробити його прозорим, хтось ”свій” одразу втратить можливість заробляти на різниці цін. А це компонент політичної боротьби.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Восени оптимістів від дій уряду знов поменшає
Світ:
10080620e.jpg
Але переговорна позиція Міжнародного валютного фонду виявилася такою самою жорсткою, які і потреба у його коштах. І тепер, після збільшення вартості газу, починається відтік прихильників від Партії регіонів. У рейтингу вона втратить відсотків 10 зараз. А далі ми отримаємо зростання цін, інфляцію, і восени оптимістів від дій уряду знов поменшає.
Вихід на ринкові ціни газу для населення зараз зовсім неможливий. Для цього потрібна інша влада. Бо тим, хто урядує в ім’я олігархів, нічого міняти. Для них потреби людей і апетити підприємців — різні речі.
Влада зобов’язувалася забезпечувати газом своїх виборців. І тому в першу чергу мала домовлятися про сировину для конкретних учителів, залізничників, пенсіонерів, студентів і решти своїх годувальників. До чого тут підприємці і наш Крим? Нехай вони самі гуртуються, утворюють якийсь там ”Укргазтрейд’’ і через цю компанію домовляються із Росією про газ для промисловості.
Зрештою, який капітал живить ці підприємства? У металургії більшість власників — росіяни. То хай вони впрохують ”Газпром” дати дешевий газ. А то виходить, що прості люди розраховуються небезпекою від чужого флоту за їхні надприбутки. І якщо влада не може забезпечити потребу населення у газі, то хай здає якусь бухту НАТО в обмін на живі гроші. Це питання можна було розв’язати десятком способів, а не таким ганебним.
Дуже сумнівно, що плата за газ надалі не зростатиме. Грошей на державні потреби ніколи не буває вдосталь, а у влади в запасі десятки схожих сюрпризів. Але чого точно не буде найближчим часом — це ладу на ринку газу. Якщо зробити його прозорим, хтось ”свій” одразу втратить можливість заробляти на різниці цін. А це компонент політичної боротьби.
В тему:
У Франції зупинили друк «Хрестоматії шахрайства», щоб включити туди оборудку з «газом Фірташа»
Пацани попались. Подробиці рішення суду про РосУкрЕнерго
Від кого засекретили рішення Стокгольмського арбітражу?
Держава-гвинтокрил. Інформаційна стратегія Третього Гетьманату
Відновлення порядку. Українська ідея третього тисячоліття.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)