Вступ України до Світової організації торгівлі створить багато проблем для вугільної галузі. Таку думку сьогодні в ході "гарячої" телефонної лінії висловив міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб.
"Ми сьогодні це питання відпрацьовуємо детально, але вже сьогодні це для вугільної галузі створить багато проблем", - сказав він.
Тулуб зазначив, що труднощі для галузі при вступі до СОТ полягатимуть, перш за все, в нормативному забезпеченні вуглевидобувної діяльності, оскільки нормативна база, що діє сьогодні в галузі, не відповідає європейським стандартам.
Крім того, за словами міністра, ще однією проблемою на шляху входження до торгової організації стане невідповідність якості продукції українських вугледобувних підприємств, а також умов роботи вугледобувних підприємств нормам СОТ.
"Для вугільної галузі окремо це створить багато зайвих проблем", - підсумував міністр. Як повідомлялося, Кабмін планує завершити переговорний процес із членами Робочої групи з розгляду заявки про вступ України до Світової організації торгівлі в грудні поточного року.
Двосторонні переговори з країнами - членами Робочої групи з розгляду заявки України на вступ до СОТ були розпочаті в 1997 році. На даний час Україні залишилося підписати протоколи про взаємний доступ на ринки товарів і послуг з Киргизією і Тайванем. 31 травня ц.р. у Женеві Україна і Китайський Тайпей (Тайвань) парафували доповнення за тарифними зобов’язаннями до двостороннього договору про взаємний доступ на ринки товарів і послуг у рамках вступу України до СОТ.
Для адаптації українського законодавства для входження до СОТ Україні необхідно прийняти близько 11 законів.
За матеріалами УНІАН
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Вступ України до СОТ створить багато проблем для вугільної галузі
Світ:
06090902a.jpg
Тулуб зазначив, що труднощі для галузі при вступі до СОТ полягатимуть, перш за все, в нормативному забезпеченні вуглевидобувної діяльності, оскільки нормативна база, що діє сьогодні в галузі, не відповідає європейським стандартам.
Крім того, за словами міністра, ще однією проблемою на шляху входження до торгової організації стане невідповідність якості продукції українських вугледобувних підприємств, а також умов роботи вугледобувних підприємств нормам СОТ.
"Для вугільної галузі окремо це створить багато зайвих проблем", - підсумував міністр. Як повідомлялося, Кабмін планує завершити переговорний процес із членами Робочої групи з розгляду заявки про вступ України до Світової організації торгівлі в грудні поточного року.
Двосторонні переговори з країнами - членами Робочої групи з розгляду заявки України на вступ до СОТ були розпочаті в 1997 році. На даний час Україні залишилося підписати протоколи про взаємний доступ на ринки товарів і послуг з Киргизією і Тайванем. 31 травня ц.р. у Женеві Україна і Китайський Тайпей (Тайвань) парафували доповнення за тарифними зобов’язаннями до двостороннього договору про взаємний доступ на ринки товарів і послуг у рамках вступу України до СОТ.
Для адаптації українського законодавства для входження до СОТ Україні необхідно прийняти близько 11 законів.
За матеріалами УНІАН
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)