Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Вища ліга, 20 тур. Біло-сині збільшили відрив

Світ:

Як і в першому колі, маріупольський клуб після гри з Динамо незадоволений.
Як і в першому колі, маріупольський клуб після гри з Динамо незадоволений. Пенальті у ворота господарів напочатку плюс незарахований гол у ворота біло-синіх дав привід для чергового скадалу.

Шахтар з трудом зрівняв рахунок у домашній грі проти Таврії. Також за допомогою пенальті.

Відрив киян від гірняків складає наразі 5 очок, попереду – 10 турів.

Іллічівець – Динамо 1:2
Шахтар – Таврія 1:1
Металіст – Металлург Донецьк 2:0
Ворскла – Чорноморець 1:2
Закарпаття – Волинь 1:1
Арсенал – Харків 0:0
Металург Запоріжжя – Кривбас 2:1

1. Динамо 54
2. Шахтар 49
3. Іллічівець 32
4. Чорноморець 31
5. Металург Донецьк 31
6. Металіст 30
7. Волинь 27
8. Харків 26
9. Дніпро 23
10. Ворскла 23
11. Металург Запоріжжя 22
12. Сталь 22
13. Кривбас 20
14. Таврія 19
15. Арсенал 18
16. Закарпаття 12

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи