Матч підвищеної напруги відбувся в Одесі. В історичному протистоянні за всіма статтями перемогли кияни.
Матч підвищеної напруги відбувся в Одесі. В історичному протистоянні за всіма статтями перемогли кияни. У другому таймі на трибуні біло-синіх був розгорнутий баннер „Ващук – іуда” (екс-капітан Динамо, нині захисник Чорноморця, свого часу перейшов зі столичного клубу до заклятих ворогів – московського Спартака; гра Ващука в складі клубів, з якими традиційно ворогують динамівські прихильники, породила до його особи ненависть біло-синіх). Після матчу група динамівських вболівальників атакувала опонентів з Чорноморця. За свідченням очевидців, кияни виявилися на голову сильнішими.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Вища ліга, 25 тур. Історичне протистояння в Одесі: вболівальники Динамо продемонстрували баннер „Ващук – іуда”
Світ:
Чорноморець – Динамо 0:3
Оболонь – Таврія 0:1
Борисфен – Шахтар 0:2
Ворскла – Закарпаття 2:0
Металург Запоріжжя – Кривбас 2:0
Арсенал – Металіст 0:0
Дніпро – Іллічівець 2:0
Металург Донецьк – Волинь 1:0
1. Шахтар 64
2. Динамо 61
3. Металург Донецьк 43
4. Дніпро 40
5. Волинь 39
6. Чорноморець 38
7. Іллічівець 38
8. Таврія 32
9. Кривбас 28
10. Металіст 27
11. Арсенал 27
12. Металург Запоріжжя 27
13. Ворскла 24
14. Закарпаття 20
15. Борисфен 18
16. Оболонь 16
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)