Вчора під час чергової порції українофобських помиїв по зомбоящику (Свобода слова, ICTV), ліберал Янукович зазначив, що республіка, яку він чомусь назвав "Україною", в лайні. Оскільки ця республіка є проектом ліберально-комуністичних українофобів, то Янукович опосередковано визнав факт вопіющої власної нечистоплотності. Виявляється, недоторкана еліта від Луї Віттон/Бріоні необізнана з елементарними нормами гігієни.
Попри те, що перегляд ток-шоу є ознакою відсутності особистої культури, один позитивний момент в них все ж є. Де ще ми можемо побачити в прямому ефірі таку концентрацію недоторканих ворогів народу, зрадників Батькіщини, корупціонерів в особливо великих розмірах, вбивць, терористів, саботажників, толерастів та інших українофобів? Після перегляду ток-шоу ілюзії розвіюються, як роса на сонці. Тотальна ідентифікація паразитів - це добре.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Янукович в лайні
Світ:
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)