Єврокомісія схвалила застосування до США з 1 березня 2004 року торгових санкцій у вигляді митного збору на продукцію американського експорту на загальну суму 4 млрд. доларів.
Як повідомили РІА Новини в прес-службі Єврокомісії, санкції будуть введені у випадку, якщо США продовжать порушувати торгове законодавство в рамках СОТ, надаючи приховану підтримку американським підприємствам-експортерам.
У цьому випадку, починаючи з березня наступного року, при експорті в країни Євросоюзу США доведеться сплачувати за свої товари митний збір у розмірі 5%, який кожного наступного місяця збільшуватиметься на один відсоток.
У Єврокомісії вважають, що під загрозою ухвалення торгових санкцій з боку ЄС уряд США відмовиться від пільгового режиму оподаткування прибутку експортерів і перестане здійснювати їх приховане субсидування. (УНІАН з посиланням на РІА Новини)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Європа наносить удар по США
Світ:
Як повідомили РІА Новини в прес-службі Єврокомісії, санкції будуть введені у випадку, якщо США продовжать порушувати торгове законодавство в рамках СОТ, надаючи приховану підтримку американським підприємствам-експортерам.
У цьому випадку, починаючи з березня наступного року, при експорті в країни Євросоюзу США доведеться сплачувати за свої товари митний збір у розмірі 5%, який кожного наступного місяця збільшуватиметься на один відсоток.
У Єврокомісії вважають, що під загрозою ухвалення торгових санкцій з боку ЄС уряд США відмовиться від пільгового режиму оподаткування прибутку експортерів і перестане здійснювати їх приховане субсидування. (УНІАН з посиланням на РІА Новини)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)