Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Юрій Луценко: «Утел» завтра вкрадуть

Світ:

Орієнтовно сьогодні - максимум завтра буде вкрадений найбільший український оператор зв’язку ЗАТ «Утел». Про це повідомив народний депутат фракції СПУ Юрій Луценко.
За його словами, сьогодні до України прибула група фінансистів з Великобританії, яка, спільно з керівництвом «Укртелекому», який володіє «Утел», готує випуск євробондів на суму 500 млн. гривень. Заставою має стати «Утел» - найрентабельніше українське підприємство зв’язку з річним доходом в мільярди гривень, заявив Луценко.

За його інформацією, передає «Главред», договором буде передбачена переуступка предмету застави третій стороні. «За моєю версією, йдеться про схему Туманова - Левочкина за сприяння пана Дзеконя, згідно з якою вони хочуть закласти «Утел», а потім передати його фінансовому санатору, близькому до російської «Альфа-груп», - сказав Луценко.

За словами депутата, він готує депутатський запит в ГПУ, НБУ і СБУ «щоб не допустити відведення державного майна владою».

Джерело Хотлайн.нет.уа
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи