Концептуальний проект італійських архітекторів передбачає комбіноване використання сонячних панелей і вітряків. Одне мостове спорудження забезпечить енергетичні потреби невеликого містечка.
Минулого року влада курортного регіону Калабрія, що займає носок "італійського чобота", вирішила провести інвентаризацію своїх віадуків. З'ясувалося, що частина з них пстала непридатною. Проте витрати на їх гіпотетичне знесення виявилися непідйомними - близько $ 55 млн. Це і підштовхнуло адміністрацію до проведення конкурсу на реконструкцію споруд.
Одним з учасників став проект Solar Wind ("Сонячний вітер") архітекторів Франческо Колароссі, Джованни Сарацино і Луїзи Сарацино. Він передбачає екологічну модифікацію 20-кілометрового віадука, що з'єднує комуни Баньара і Шилла.
Між опорами споруди планують встановити 26 вітрогенераторів, які зможуть виробляти 36 млн кВт • год на рік. Ще 11200 тисяч кВт • год генеруватиме покриття дороги із сонячних панелей, захищених міцною прозорою пластиковою оболонкою. Подібні шосе вже розробляють в США.
Крім того, на узбіччі встановлять "смугу" геліотеплиць - теплиць з високоефективними акумуляторами сонячної енергії. У них можна вирощувати екологічно нешкідливу продукцію для продажу туристам.
Сукупної потужності Solar Wind вистачить приблизно на 15 тис. будинків. Фактичне схвалення проекту владою (у конкурсі він посів друге місце) є ознакою того, що "міст-електростанція" має серйозні шанси на реалізацію.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
З моста хочуть зробити велетенську електростанцію (ФОТО)
Світ:
20110208030821.jpg
Одним з учасників став проект Solar Wind ("Сонячний вітер") архітекторів Франческо Колароссі, Джованни Сарацино і Луїзи Сарацино. Він передбачає екологічну модифікацію 20-кілометрового віадука, що з'єднує комуни Баньара і Шилла.
Між опорами споруди планують встановити 26 вітрогенераторів, які зможуть виробляти 36 млн кВт • год на рік. Ще 11200 тисяч кВт • год генеруватиме покриття дороги із сонячних панелей, захищених міцною прозорою пластиковою оболонкою. Подібні шосе вже розробляють в США.
Крім того, на узбіччі встановлять "смугу" геліотеплиць - теплиць з високоефективними акумуляторами сонячної енергії. У них можна вирощувати екологічно нешкідливу продукцію для продажу туристам.
Сукупної потужності Solar Wind вистачить приблизно на 15 тис. будинків. Фактичне схвалення проекту владою (у конкурсі він посів друге місце) є ознакою того, що "міст-електростанція" має серйозні шанси на реалізацію.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)