«Досить тиснути на малий бізнес! Нехай податки платять олігархи!» – під таким гаслом у Тернополі сьогодні стартуватиме Всеукраїнська акція протесту таксистів. Виявити непокору, кажуть водії, їх змусили високі ціни на пальне і значні податки.
Роман, таксист: «Податки в Тернополі у нас дуже високі. Самі більші на Україні. З яких міст з людьми ми спілкувалися, люди всі говорять, що в них 60 грн., 40 грн., 80 грн. В нас в Тернополі податки прийняті 100 грн. Сплачуємо їх справно і завжди, і скільки зверталися, щоб нам зменшили ці податки, ніхто не реагує на це».
Сьогодні Верховна Рада має ухвалити «Закон про автомобільний транспорт». Згідно нього, щоб отримати ліцензію, кожен таксист-приватник повинен мати 2 автомобілі. Один - для власних потреб, інший - для перевезень клієнтів. При чому, другий автомобіль повинен мати вік - не більше п’яти років.
Заробіток багатьох приватників не дозволяє їм оформити кредити на купівлю додаткового транспорту.
У такому вигляді водії закон не приймають і вимагають від уряду внести поправки, які дозволять зберегти вільну конкуренцію на ринку перевезень та розробити антикризову програму дій на ринку пального.
Петро Бабчишин, голова тернопільської обласної профспілки таксистів: «Наші таксисти збираються на льотному полі біля аеропорту. До нас під’їдуть сусіди з Львівської області, з Івано-Франківської. Приблизна кількість машин, які під’їдуть до нашого зібрання - 300-500 автомобілів. Ми запросили керівників обласної і міської ради, до нас обіцяють приєднатися політичні партії. Ми не хочемо політику робити, ми хочемо захистити себе».
Від тернопільського аеропорту колона рушить до Києва, під Верховну Раду. Це буде вже 5 спроба таксистів захистити свої інтереси.
Петро Бабчишин, голова тернопільської обласної профспілки таксистів: «Я не думаю, що хтось піде проти таксистів, бо таксистів у нашій профспілці нараховується порядка 50 тисяч. 50 тисяч навіть армію ніхто не дозволяє утримувати, а в нас мобільна армія. Тому, якщо до цього не прислухаються, ми 3 числа плануємо перекриття доріг. Перекриття не з порушенням правил дорожнього руху».
Якщо уряд не піде на поступки, 3 листопада з Тернополя у напрямках Львова, Кремінця та Хмельницького виїдуть колони автомобілів. Таксі будуть рухатися зі швидкістю 20-40 км на годину.
На зустріч страйкарям виїдуть такі ж колони, що повністю паралізує рух на основних трасах деяких регіонів.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
За права таксистів!
Світ:
05092601a.jpg
Сьогодні Верховна Рада має ухвалити «Закон про автомобільний транспорт». Згідно нього, щоб отримати ліцензію, кожен таксист-приватник повинен мати 2 автомобілі. Один - для власних потреб, інший - для перевезень клієнтів. При чому, другий автомобіль повинен мати вік - не більше п’яти років.
Заробіток багатьох приватників не дозволяє їм оформити кредити на купівлю додаткового транспорту.
У такому вигляді водії закон не приймають і вимагають від уряду внести поправки, які дозволять зберегти вільну конкуренцію на ринку перевезень та розробити антикризову програму дій на ринку пального.
Петро Бабчишин, голова тернопільської обласної профспілки таксистів: «Наші таксисти збираються на льотному полі біля аеропорту. До нас під’їдуть сусіди з Львівської області, з Івано-Франківської. Приблизна кількість машин, які під’їдуть до нашого зібрання - 300-500 автомобілів. Ми запросили керівників обласної і міської ради, до нас обіцяють приєднатися політичні партії. Ми не хочемо політику робити, ми хочемо захистити себе».
Від тернопільського аеропорту колона рушить до Києва, під Верховну Раду. Це буде вже 5 спроба таксистів захистити свої інтереси.
Петро Бабчишин, голова тернопільської обласної профспілки таксистів: «Я не думаю, що хтось піде проти таксистів, бо таксистів у нашій профспілці нараховується порядка 50 тисяч. 50 тисяч навіть армію ніхто не дозволяє утримувати, а в нас мобільна армія. Тому, якщо до цього не прислухаються, ми 3 числа плануємо перекриття доріг. Перекриття не з порушенням правил дорожнього руху».
Якщо уряд не піде на поступки, 3 листопада з Тернополя у напрямках Львова, Кремінця та Хмельницького виїдуть колони автомобілів. Таксі будуть рухатися зі швидкістю 20-40 км на годину.
На зустріч страйкарям виїдуть такі ж колони, що повністю паралізує рух на основних трасах деяких регіонів.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)