Для чого проголошуються незалежні держави? Аби створити для корінної (титульної) нації, що дала назву державі, найсприятливіші умови для збереження і розвитку власної ідентичності - мови, культури, традицій, звичаїв. Єдиним механізмом для втілення цих намірів є заміна на відповідній території господаря , тобто, перебрання влади і власності від колонізаторів на користь повсталого (раніше поневоленого) народу (етносу). Це прописні істини.
Що ми маємо через 21 рік після проголошення незалежності України? Незалежності передусім від Росії, яка протягом трьох століть (царський і радянський періоди) була для нас лютим загарбником, знищила наші держави: Козацьку (1775р.) та Українську Народну Республіку (1920р.), поневолила наш народ, вимордувала десятки мільйонів українців, заселила в Україну мільйони росіян, силою насадила українцям чужу російську мову.
Нині у вищих ешелонах виконавчої влади немає жодного (!) етнічного українця. Президент – білорус, голова його Адміністрації – росіянин. Прем’єр – єврей, його заступники – єврей, молдаванин та росіянка. Росіянами є секретар Ради Нацбезпеки, міністр оборони, голова Служби Безпеки. За переписом населення 2001 року в Україні проживає 78% етнічних українців. Натомість у Верховній Раді українців лише 22%. Серед найбагатших людей (олігархів) в Україні немає жодного (!) українця. 98% власності в Україні перебуває в руках етнічних росіян, євреїв та ін. нацменшин. Зате серед трудових емігрантів з України – 98% українців. В державі панує тотальна русифікація (омоскалення). Влада методично здає українські національні інтереси Москві. Це стан класичної окупації. Де-юре Україна ще вільна, де-факто – вже поневолена.
Невже нащадки тих, хто нищив нашу державність, влаштовував голодомори, чинив репресії... , невже чужинці, зайди, загарбники, окупанти дбатимуть за українську мову. Відомо, що чия мова, того й влада. Тому абсолютно неефективно зараз відстоювати лише мову. Бо, закон проти української мови – закономірний наслідок окупації України. Необхідно боротись за повне і остаточне визволення України з-під московської ярма. Неможливо подолати наслідок, не усунувши причину.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Закон проти української мови – закономірний наслідок окупації України
Світ:
kyiw_20120607.jpg
Нині у вищих ешелонах виконавчої влади немає жодного (!) етнічного українця. Президент – білорус, голова його Адміністрації – росіянин. Прем’єр – єврей, його заступники – єврей, молдаванин та росіянка. Росіянами є секретар Ради Нацбезпеки, міністр оборони, голова Служби Безпеки. За переписом населення 2001 року в Україні проживає 78% етнічних українців. Натомість у Верховній Раді українців лише 22%. Серед найбагатших людей (олігархів) в Україні немає жодного (!) українця. 98% власності в Україні перебуває в руках етнічних росіян, євреїв та ін. нацменшин. Зате серед трудових емігрантів з України – 98% українців. В державі панує тотальна русифікація (омоскалення). Влада методично здає українські національні інтереси Москві. Це стан класичної окупації. Де-юре Україна ще вільна, де-факто – вже поневолена.
Невже нащадки тих, хто нищив нашу державність, влаштовував голодомори, чинив репресії... , невже чужинці, зайди, загарбники, окупанти дбатимуть за українську мову. Відомо, що чия мова, того й влада. Тому абсолютно неефективно зараз відстоювати лише мову. Бо, закон проти української мови – закономірний наслідок окупації України. Необхідно боротись за повне і остаточне визволення України з-під московської ярма. Неможливо подолати наслідок, не усунувши причину.
Ростислав Новоженець, заступник голови Української Республіканської партії
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)