Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Замість боротьби з самогонниками уряд “поборов” фармацевтів

Світ:

“Вже майже місяць, як на фармацевтичні заводи не надходять медичні спирти. Таку ситуацію спричинило восьмикратне збільшення урядом акцизного збору на медичний спирт”, - повідомив голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Микола Поліщук.
За словами народного депутата, “після того, як опозиція вказала Кабміну на неприпустимість та антисоціальність таких кроків, урядовці запевнили, що значне збільшення акцизу на спирт завдасть удару тіньовим виробникам алкоголю, але замість цього “побороли” фармацевтів”. “Микола Азаров обіцяв, що уряд виділить фармацевтичним заводам квоти на медичний спирт за старими акцизами. Але на сьогодні механізми введення цих квот досі не розроблені. Через це фармацевтичні заводи вже майже місяць зовсім не отримують медичного спирту, ні за якими цінами,” – зазначив представник “Нашої України”, додавши, що така ситуація вже призвела до перебоїв із виготовленням медикаментів та їх поставкою в аптеки”, - зазначив Микола Поліщук.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи