14 липня в реактор другого блоку Хмельницької АЕС завантажена перша паливна касета, тим самим почався етап фізичного пуску блоку, повідомили в Держкоматомрегулювання України.
За станом на ранок 15 липня в реактор були завантажены 24 паливні касети. Вперше реактор буде повністю завантажений модернізованими (так званими альтернативними) паливними касетами російського виробництва ТВЗ-А, передає «УНІАН».
Планується, що фізичний пуск, який маэ завершитися пуском ядерного реактора, триватиме 25 днів. Після цього має початися етап енергетичного пуску – підключення блоку до енергосистеми країни і початок вироблення електроенергії і поступове збільшення потужності блоку з наладкою його систем і устаткування.
Перед початком фізичного пуску блоку НАЕК “Енергоатом” отримала дозвіл на здійснення цього етапу від Державної приймальної комісії, а також отримала ліцензію на введення блоку в експлуатацію від Держкоматомрегулювання України.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Запустили другий блок Хмельницької АЕС
Світ:
Планується, що фізичний пуск, який маэ завершитися пуском ядерного реактора, триватиме 25 днів. Після цього має початися етап енергетичного пуску – підключення блоку до енергосистеми країни і початок вироблення електроенергії і поступове збільшення потужності блоку з наладкою його систем і устаткування.
Перед початком фізичного пуску блоку НАЕК “Енергоатом” отримала дозвіл на здійснення цього етапу від Державної приймальної комісії, а також отримала ліцензію на введення блоку в експлуатацію від Держкоматомрегулювання України.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)