Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Затримано агресивних прихильників Динамо

Світ:

Позавчора ввечері, 25 листопада, у Москві перед матчем Динамо –Локомотив співробітники міліції затримали 30 болільників динамівської команди, громадян України.
Як стверджують представники правоохоронних органів Москви, група українських болільників намагалася зав"язати бійку з фанатами Локомотиву. За даними московської влади, інцидент стався приблизно за 40 хвилин до початку матчу біля стадіону "Локомотив" у Черкізові, передає агенство "Интерфакс".

Представник ГУВС Москви Кирило Мазурін заявив, що кілька десятків болільників Динамо були озброєні армійськими ременями з металевими пряжками і ланцюгами.

Бійку, яка мала розпочатися, помітили співробітники кінної міліції, які й затримали українських болільників і доставили їх у відділ внутрішніх справ "Північне Ізмайлово".

Московські міліціонери повідомили, що деякі із затриманих перебували в стані алкогольного сп"яніння. У болільників були вилучені кілька армійських ременів з металевими пряжками, два металеві ланцюги і боксерські капи. (Кореспондент)






В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи