Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Жінки надають перевагу чоловікам в керівництві

Дослідження, проведені групою канадських вчених з університету Торонто, довели, що жінкам набагато важче підкорятися жінці-керівнику, ніж керівнику-чоловіку. Якщо жінкою керує жінка, то в неї може виникнути безсоння, головні болі, печія і депресія.
В той же час чоловікові все одно, хто ним керує — жінка чи чоловік. Всього в дослідженнях брали участь 1800 працівників США. Вчені пояснюють подібний стан речей в так званому "синдромі бджіломатки". Даний синдром виявляється в тому, що успішні, ділові жінки страшно не люблять бути в одній компанії з подібною до себе конкуренткою, крім того, багато жінок рахують керівництво виключно чоловічою прерогативою.

Дослідники, на чолі з психологом Скоттом Шіманом, провели порівняння рівня стресу і фізичного стану своїх співробітників в трьох різних ситуаціях:

- керівник чоловік;
- керівник жінка;
- одночасно два керівники — чоловік і жінка.

Виявилось, що жінки, які працюють на керівника-жінку, досить сильно страждають, набагато більше, ніж жінки, якими керує чоловік.

До речі, менше всього скарг на власне самопочуття надходило від тих жінок, які працювали на чоловіка і жінку одночасно.



В тему:

Чому жінки очолюють різноманітні, а чоловіки — будівельні компанії та заводи

Традиційний розподіл статевих ролей вигідний економічно

Євгеніка для України

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи