У ФРН поліція почала розслідування у справі санітара, який визнав себе винним в тому, що зробив уколи 10 літнім пацієнтам, після чого вони померли. Крім того, розслідуються ще 70 аналогічних випадків загибелі пацієнтів, до яких мав відношення арештований 25-річний санітар, ім’я якого не повідомляється.
Сам затриманий, який працював у лікарні міста Зонтхофен на півночі Німеччини, заявив, що він ввів смертельні ін’єкції 10 своїм пацієнтам старше 60 років у зв’язку з тим, що “він не міг бачити, як вони страждають від болю”. Зараз поліція перевіряє, чим хворіли загиблі пацієнти клініки. У поліції не виключають, що буде проведена ексгумація тіл померлих, повідомляє «Газета.Ru» з посиланням на Рейтер.
Санітара лікарні Зонтхофена арештували на минулому тижні у зв’язку з тим, що він потрапив під підозру в крадіжці великої партії транквілізаторів. ForUm
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Злий добрий санітар
Світ:
Санітара лікарні Зонтхофена арештували на минулому тижні у зв’язку з тим, що він потрапив під підозру в крадіжці великої партії транквілізаторів. ForUm
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)